Son Konu

Yeni Silent Hill ve Fatal Frame Filmleri Yolda

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_65732.jpg

2006 yılında Silent Hill filmiyle karşımıza çıkan yönetmen Christophe Gans iki farklı korku filmiyle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunlardan biri yeni bir Silent Hill filmi olacak, diğeri ise yine en ünlü korku oyunu serilerinden biri olan Fatal Frame'i konu alacak.

Fatal Frame'i belki de Project Zero ismiyle biliyor da olabilirsiniz. İlk olarak 2001 yılında PlayStation 2 için yayınlanan oyun gerçek bir korku ziyafetiydi.

Gans, "Project Zero video oyununun uyarlaması üzerinde çalışıyorum. Film Japonya'da geçecek. Oyunun o Japon hayaletli ev ortamlarından uzaklaşmak istemedim" diyor. "Ayrıca yeni Silent Hill üzerinde de çalışıyorum. Artık yeni filmi yapmanın zamanı geldi" diye devam etmiş Gans.

Her ne kadar Silent Hill filminin inceleme notları çok yüksek olmasa da şahsi görüşüm gayet de güzel bir film olduğuydu. Sonradan Silent Hill - Revelation isminde bir film daha çekildi ama Gans'ın o filmle bir bağlantısı yoktu.

Her iki film fikri de heyecan verici, acaba Silent Hill filmi serideki oyunlardan birini mi konu alacak, yoksa doğrudan ilk filmin hikayesini mi devam ettirecek, orası henüz belli değil.

Üst Alt