Son Konu

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Gülşen Bubikoğlu paylaştı sosyal medya çalkalandı! Şimdi herkes...

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yesilcamin_unlu_oyuncusu_gulsen_bubikoglu_sac_imajini_yeniledi_1614322121_5316.jpg

Pandemi sürecinden beri Bodrum'daki, evinden çıkmayan Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu, saç imajını yeniledi. Sosyal medya aracılığıyla hayranlarıyla görüşen Bubikoğlu, büyük ilgi görüyor. Türk sinemasının sevilen oyuncusu Gülşen Bubikoğlu, son paylaşımıyla gündem oldu.

Evinde vakit geçirmeyi tercih eden usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu, sık sık paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Gülşen Bubikoğlu, 80'li yıllarda bir dergiye verdiği kapak pozunu 'Biraz nostalji' notuyla paylaştı. İşte Gülşen Bubikoğlu'nun ilgi odağı olan son paylaşımı…

LuZ86_1617085804_4829.JPG

SAÇLARINI YENİLEDİ!

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabından yıllardır kullandığı toplu saç modeli dışında yeni bir tarzla paylaşım yaptı. Pandemi sürecini Bodrum'da geçiren efsane isimin paylaşımı aslında bazı hayranlarını eski yıllara götürdü. 

vrRHI_1614322225_098.jpg

Yeşilçamın güzeli olan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında bir hayranının "ne zaman ekranlara döneceksiniz?" sorusuna yanıt verdi. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, "Ekrana ne zaman döneceksiniz, artık sizi çok özledik” diye soran hayranlarına şu yanıtı verdi: “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum" 

RwQ3h_1589272059_6415.jpg

5 Aralık 1954 yılında İstanbul'da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında "Ses" dergisinin yarışması ile kariyerine başladı. Birçok Türk sinemasında yer alan oyuncu güzelliği ve yeteneği ile kısa zamanda büyük ün kazandı.

RHljy_1591513560_4564.jpg

Güzelliği ile dillere destan olan oyuncu Gülşen Bubikoğlu, Twitter hesabında TT olarak çok sayıda paylaşım aldı. Ayrıca güzel oyuncu 70'li yıllarına ait bir fotoğraf sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Üst Alt