Son Konu

Yıllar sonra hayat fakültesi

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
YILLAR SONRAHAYAT FAKÜLTESİ
Yıllar daha sonra öğrendim ki,kimseyi sizi sevmeye zorlayamazsınızKendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz,gerisini karşısında tarafa bırakırsınız

Öğrendim amaGÜVENİ geliştirmek yıllar alıyor,yıkmak bir dakika Öğrendim ancakHAYATINDA nelere sahip olduğun değil kiminle olduğun önemli Öğrendim ancakSEVİMLİLİK yaparak 15 dakika olası,ama sonrası için birşeyler anlayışlı olmak gerek Öğrendim fakatKENDİNİ en iyilerle kıyaslamak yok,kendini en iyinle kıyaslamak netice getirir Öğrendim ancakİNSANLARIN başına ne geldiği değil,o durumda ne yaptıkalrı önemli Öğrendim fakatNE KADAR küçük dilimlersen dilimle her işin iki yüzü var Öğrendim amaHAYATINDA nelere sahip olduğun değil kiminle olduğun manâlı Öğrendim oysaSEVİMLİLİK yaparak 15 dakika mümkün,ama sonrası için birşeyler anlayışlı olmak gerek Öğrendim amaKENDİNİ en iyilerle kıyaslamak yok,kendini en iyinle kıyaslamak sonuç getirirÖğrendim kiHAYATINDA nelere sahip olduğun yok kiminle olduğun kayda değer Öğrendim ancakSEVİMLİLİK yaparak 15 dakika galip gelmek muhtemel,fakat sonrası için birşeyler anlayışlı olmak gerek Öğrendim oysaKENDİNİ en iyilerle kıyaslamak değil,kendini en iyinle kıyaslamak netice getirir Öğrendim kiİNSANLARIN başına ne geldiği değil,o durumda ne yaptıkalrı önemli Öğrendim ancakNE DEĞIN ufak dilimlersen dilimle her işin iki yüzü var Öğrendim kiOLMAK istediğim insan olabilmem fazla vakit alıyor Öğrendim amaKARŞILIK saptamak ,düşünmekten çok daha basit Öğrendim oysaBÜTÜN SEVDİKLERİNLE iyi ayrılman lüzum,hangisi son mülâkat olacak bilmiyorsun Öğrendim ama'BİTTİM' DEDİĞİN andan itibaren pilinin bitmesine daha çok var Öğrendim fakatSEN TEPKİLERİNİ denetleme edemezsen,tepkilerin hayatını denetleme eder Öğrendim ancakKAHRAMAN dediğimiz halk bir şey yapılması gerektiğinde,yapılması gerekeni koşullar ne olursa olsun yapanlar Öğrendim oysaAFFETMEYİ öğrenmek deneyerek oluyor Öğrendim oysaBAZI HALK sizi çok seviyor ama bunu nasıl göstereceğini bilmiyor Öğrendim ancakNE DEĞIN ALAKA ve ihtimam gösterseniz de bazıları hiç karşılık vermiyor Öğrendim fakatDÜŞTÜĞÜN ANDA seni tekmeleyeceklerini düşündüklerinden bazıları,seni uyandırmak için ellerini uzatırlar Öğrendim amaİKİ İNSAN AYNI şeylere bakıp bambaşka şeyler görebilir Öğrendim oysaAŞIK OLMANIN VE AŞKI yaşamanın fazla çeşidi vardır Öğrendim kiHER ŞARTTA kendisi ile dürüst kalanlar,daha uzun yol yürüyor Öğrendim fakatHİÇ TANIMADIĞINIZ halk iki saat içinde hayatımızı değistirebilir Öğrendim oysaDUVARDA ASILI diplomalar insanı insan yapmaya yetmez *

Üst Alt