Son Konu

Yine, tekrar, defalarca ''Seni arkadaş olarak görüyorum'' vakası :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evvelden başlık açmıştım bütün olarak şunlar yazıyodu:
''Öncelikler herkese merhabalar Sizin sorunlarınıza yaptığım yorumları şayet görmüşünüzdür Başkalarına rahatlıkla destek ederken kendimde çağresiz kaldım

Hemen durumumu anlatıyım Eski sınıf arkadaşımı takriben 1 ay önce gördüm ve sanırım ondan hoşlandım Basmakalıp hoş bir kız olmuş sırası gelmişken yaşım 17, seneyle 18 sayılır 6 sınıfın derhal başında sınıftan ayrıldığım için o arkadaşımı en son 7 yıl önce görmüştüm ve 1 ay önce gördüm Kız facebook' ta ekliydi Onunla bugün faceden konuştum Merhaba falan dedim ve onu gördüğümü falan söyledim Tabiki seni gördüm ve hoşlandım demedim Kızla okuldayken arkadaş canlısı değildik, faceden de muhabbetimiz yoktu

Sizden yardımlarınızı bekliyorum Şayet daha önce benzer durumu yaşayanlar olmuştur, tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum Çoktan teşekkürler''

Neyse yeni meseleye gelelim Kızla faceden konuşmaya devam ettim takriben 23 hafta daha sonra ondan hoşlandığımı söyledim Kız ''seni dost olarak görüyorum'' dedi Lakin sorun burda Kızla eskiden cana yakın değildik Şu lahza da yakın değiliz Onunla daha fazla yakın olmak için, onun güvenini galip gelmek için ne yapabilirim Yüzyüze görüşmeyi kabul edecek değin yakın olma sağlamak için ne yapacağımı hiç bilmiyorum Destek ederseniz sevinirim Çağresiz kaldım

Anekdot: Sanırım kimse benim derdimi tam olarak anlamamış Kız bana seni arkadaşım olarak görüyorum diyor da, kızla tam olarak dost değiliz ancak Önceden arkadaşça olmayan iki sınıf arkadaşıydık Aradan çok vakit geçti, çocuktuk hemen ise iki genciz Kızla birbirimizi iyi tanımıyoruz İşte benim belli başlı derdim kızla bütün olarak arkadaş değilken bana bunu söylemiş olması

Üst Alt