Son Konu

Zayn malik hayatı özet

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zayn malik hayatı kısa özet

Zain Javadd Malik ya da aşina adıyla Zayn Malik 12 Ocak 1993 yılında İngiltere'de dünyaya gelmiştir

Zayn Malik One Direction adlı müzik grubunun üyelerinden birisidirZayn Malik'in babası Pakistanlı Yaser Malik ve annesi İngiliz Tricia Malik'tir Malik'in üç kız kardeşi var Doniya, Waliyha ve Safaa Bradford'un East Bowling tarafında büyümüştür

Birincil okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a gitti Zayn küçüklüğünü Küçükken başa çıkılması şiddet biriydim Birazcık hiperaktiftim ancak annem bile beni çocuk arabasında gezdirirdidiye anlatıyor 2010 yılında Malik XFactor'e Let Me Love Youşarkısıyla katıldı

Oysa Boot Camp'ta diğer grup üyeleri gibi elendi Nicole Scherzinger onların elenemeyecek değin yetenekli olduğunu düşündüğü için Liam Payne , Niall Horan , Louis Tomlinson , Harry Styles ve Zayn'e yarışmaya grup katagorisinde devam etmelerini tavsiye etmiştir

Beşi One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar On hafta sonunda finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirdi One Direction ile 8 single ve 3 stüdyo albümüne imza atmıştır 2019 yılında grubun 2 stüdyo albümü Take Me Home çıkmıştır

Grup 2019 yılının Kasım ayında 3stüdyo albümleri olan Midnight Memories'i yayınlamıştır

*

Üst Alt