Son Konu

Zemzem suyunun sırrı çözüldü

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zemzem suyunun bu özelliği birincil kez keşfedildi Ezan okunduğunda berraklaşan su, çan sesi geldiğinde kararıyor
Japon ve Alman bilim adamları zemzemle ilgili hayrete düşüren açıklamalarda bulundu Zemzem ezan okunduğunda berraklaşıyor, çan çaldığında ise kararıyor
Uzun senelerdir zemzem suyu ve kristalleri üstünde*araştırma*yürüten bilim adamları kaynağın sırlarını*çözdü Ren Nehri'nin suyundan içen kişinin*enerjisinin*azaldığını*belirleyenAlman bilim adamı Dr Knut Pfeiffer, sular üstüne*araştırma*yaparken bir*şekilde*bir miktar zemzem bulur ve içer,*35 dakika*sonra da*rahatladığını*hisseder

ZEMZEM BİR KOVA SUYU*TEMİZLİYOR
Araştırmasını*derinleştiren Alman bilim adamı Dr Pfeiffer, hayret verici bir*gerçekle*karşılaşır Zemzemin mayalama*özelliği*bulunduğunu, bir bardağının bir kova şebeke suyunutemizlediğini, bu*özelliğiyle*bile*enerji*ve şifa kaynağı olduğunu tespit eder Dr Pfeiffer, Su her koşul atlında*değişmiyor*fakat*değiştiriyor Fazla acayip bir deney yaptım Bir damla zemzem suyuna yüz damla sıradan su karıştırdım*Sonuçta*gördüm ki suyun hepsi zemzeme dönüşmüş Sonradan bir damla zemzeme bin damla alışılagelmiş su karıştırdım Ve yine gördüm fakat tümü zemzeme dönüşmüş Bunun sebebi nedir, neden? Zemzem'de o kadar bir*enerji*var ama başkasını*değiştirir*fakat kendi*değişmezdiyor
EZAN SESİYLE PARLIYOR, ÇAN SESİYLE KARARIYOR
Zemzem kristallerini mikroskop ortamında inceleyen Japon bilim adamı Dr Masura Emot , suyun moleküler (kristal) düzeninin*değişen*frekanslara kadar*farklılaştığını*görür Zemzem kristallerinin çan sesinde karardığını Kur'anı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını ayrım eder İncelemede her bir kristalin, Kâbei muazzamaya benzer bir doku oluşturduğu, zemzemin çan sesinde kristallerinin karardığını, Kur'anı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını ve netleştiği saptandı

Zemzem üstüne kaleme aldığı kitabı Japonya'da en fazla satanlar arasına giren Dr Emoto'ya tarafından zemzem, bedensel ve kimyasal özellikleri bakımından yeryüzündeki tüm sulardan bambaşka Dr Emoto, Zemzem, çevresinde akıntı eden bütün değişimleri hafızasına alıyor Yapısı fazla öbür Bu, onu dünyadaki diğer elementlerin efendisi yapıyor Müslümanların neden hastaları tedavi etmek ümediyle Kur'anı Kerim'den sûreler okunup, suya üflediğini daha iyi anlıyorumifadesini kullanıyor

Üst Alt