Son Konu

Zerrin Özer sosyal medyanın diline düştü: Vah Vah özür dilerim!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Q3XUi_1568013496_371.jpg

Ünlü müzikçi Zerrin Özer, çevre medya hesabında paylaştığı fotoğrafında photoshopu abartınca takipçilerin olumsuz reaksiyonlarına maruz kaldı.

Çevre medyayı etkin kullanmayan müzikçi Zerrin Özer, geçenlerde paylaştığı photoshoplu fotoğrafları nedeniyle, takipçilerinden muaheze aldı. Özer, tenkitlerin üzerine öteki bir paylaşımının altına uzun açıklama düştü.

İŞTE ZERRİN ÖZER'İN PHOTOSHOPLU O PAYLAŞIMI;

ZGAGI_1580801571_554.jpg

Filter kullandığı bu paylaşımının akabinde filter kullanmadığı fotoğrafı paylaşan Özer, açıklama yaparak takipçilerinden özür diledi.

1IPCI_1580801653_5985.jpg

"Dikkat, dikkat! Bundan evvelki resmen bayılmışsınız... Yani benim canlarım şaşırmış, nefret etmişsiniz. Ben de anlamadım, bu nasıl bir fotoğraf? 'Zerrin nerede?' dedim. Öleyim size, haklısınız tabi. Natürel ki ben ne anlarım photoshoptan? Bana kızmışsınız. O ışık ne? Uzaydan gelmişim üzere... Vah, vah özür dilerim. Ne bileyim ışık ve çizgiler kapansın diye... Ben işte anca bu türlü yaparım. Halbuki ne hoş güzelleştiriciler varmış. Kaldırmıyorum, bana kızmalarınızı göreyim de unutmayayım. Sizi çok seviyorum."

İSPANYA YOLCUSU OLACAK!

Ünlü müzikçi Zerrin Özer, kendini dolandırması üzerine ayrıldığı iki günlük eşinden sonra yıkım sürecine girmişti. Bir devirler hastaneye buhran nedeni ile kaldıran Özer, toplumsal medya üzerinden takipçilerine his ve mütalaalarını lisana getiren açıklamalarda bulunmuştu. Özer'in, gelecek hafta İspanya’ya uçması ve 1 hafta kadar kalacağı Barcelona’dan sonra Sevilla’ya geçeceği biliniyor.

OnPyn_1568013924_2125.jpg

Üst Alt