Son Konu

Zihinsel Güç

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zihinsel Zorlama ZIHINSEL GUC İki cocuklu bir aile hafta sonunu piknik yaparak gecirmeye karar veriyor Piknik yerine vardiklarinda anne yemegi hazirlarken, cocuklar babalariyla birlikte yuruyuse cikiyor Uzun bir yuruyusten sonradan oldukca yorulan kucuk cocuk yalvarircasina bakan gozlerle, Babacigim cok yoruldum Lutfen beni kucaginda tasir misin?diyor Baba; Ben de yorgunum oglum' der demez cocuk aglamaya basliyor Baba tek sözcük etmeden agactan bir dal kesiyor Dali bicakla bicimlendirip, cocuga zarar vermeyecek bicimde yontuyor Sonra dali ogluna verir Al oglum, sana guzel bir beygirdiyor Cocuk sevincle dal parcasindan yontulmus ata biniyor ve sevincle sicrayarak, cet vurarak annesinin yanina dogru gitmeye basliyor Babasini ve ablasini geride birakmistir bile Baba gulerek kizina: Iste yasam budur kizim Ara Sıra zihnen ya da bedenen kendini cok bitkin hissedeceksin Iste o süre kendine degnekten bir at bul ve nese ile yoluna devam et Bu at bir arkadas, bir sarki, bir cicek, bir siir yada bir cocugun tebessumu olabilir Degnekten atiniz hic yetersiz olmasin  

Üst Alt