Bilgilihocam

Mutluluk Öpücüğü

Mutluluk Öpücüğü

Mutluluk Öpücüğü

Sevgi denilince insan hemen derinleşmeye başlar. Kendini ummadığı bir anda hayaller dünyasının için de buluverir, sadece en çok sevdikleri ile geçirdiği anları hatırlamaya başlar. Birden sanki o an orada değildir de başka bir boyuta doğru yolculuk etmiştir. Kalp atışları hızlanır, ateşi yükselir, yerinde duramaz olur, tek düşündüğü tek hissettiği odur. Artık sevdiği ile ilk öpüştüğü an, işte bir aşk çılgını için bir sevdalı için o unutulmaz anın adı mutluluk öpücüğü ile ilk tanıştığı andır. Kopamazsın o duygudan asla sevdiğinle aşkınla hayatının tek anlamıyla dudaklarının hep bir araya gelmesini ve o hissi hep yaşamak istersin. Arzu ve istek hep seninle birlikte yol almaya başlar. Öpüştüğün o anda zamanın donmasını ve o anın hiç bitmemesini istersin.

Aşk ve sevgi sürdükçe mutluluk öpücüğü her zaman o tadı damağında bırakan güzelliğini korur. İhtiras ve arzu dolu aşkların devamlılığı da bu gizemli öpücüğe bağlıdır. Aşkınla öpüştüğün o an da tüm sıkıntılar yok olur. Sadece gizem dolu masumiyet kokan dudaklardan gelen öpücüğün hazzını sonsuza kadar yaşamak arzusuyla yanıp tutuşursun. Geçim sıkıntısı, dertler, sorunlar her şey yok olmaya başlar bir anda, tek düşüncen sevdiğin aşkın hayatının tek anlamı oluverir. Evliliklerin temelidir, aslında bu öpücük. Mutluluğumuzun evdeki huzurumuzun kaynağıdır. Sağlıklıdır da vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir. İçimizdeki mutluluk hormonları salgılanmaya başlar, ruhumuza huzur ve haz gelir. Evliliklerin devamlılığı sağlanır. Yaşama sevincimizi artırır, bizi hayata bağlar. İki sevdalının dudakları ateşli bir şekilde birbirine kenetlendiğinde ruhları da kenetlenir. Metabolizmaları harekete geçer bir anda kendilerini gizemli bir Dünya’nın içinde baş başa buluverirler. Zaman onlar için akar sanki bambaşka bir boyuta yolculuk etmiş hissine kapılırlar. Aşkları sevdaları kuvvetlenir.

O anı yaşamak için eşine sevdiğine canının içi bir taneciğine derin bir öpücük vermen yeterli öpücüğü bu kadar da basittir aslında. Sadece derin bir duygu ve sevda seli ister o kadar. Bu  da her sevenin içinden çıkmaya hazır bir aslan gibidir. Yeter ki sen onun çıkmasını iste…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.