Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

Orgazm Olmak Yaşlanmayı Geciktirir

Orgazm Olmak Yaşlanmayı Geciktirir

Orgazm Olmak Yaşlanmayı Geciktirir

Gerçek o ki bilim adamları daha fazla orgazm olanların daha genç kaldıklarını kanıtlamışlardır. Hem orgazm sayısı arttıkça hücrelerin bölünmesinin çoğaldığını ortaya koymuşlar. Orgazm sonrası, cilt ve organların yenilenmek için daha fazla çalıştığını gördük. Anlaşılan o ki orgazm vücudu yenilemekte ve yaşlanma etkilerini geciktirmektedir.

Orgazm yaşlanmayı nasıl geciktirir? Daha çok orgazm olanlar neden daha genç yaşlanırlar? Sorularına yanıt vermek amacıyla bu makaleyi kaleme aldık. Orgazm olmanın bünye üzerinde bilinenin aksine yıpratıcı değil onarıcı etkisi vardır. Orgazm olunduğunda vücut sarf edilen enerjiyi kazanmak için haddinden fazla çalışmaya başlar. Kalbin ritmi hızlanır, orgazm ile kalbinize egzersiz yaptırıp güçlendirirsiniz. Kalp kaslarının güçlenmesi hem hücrelerin oksijen ve kana doymasını sağlar hem de kalp krizi riskini azaltır. Kalp krizinin etkilerini azaltan her türlü sağlık olayının gençleştirici özelliği bulunur.

Orgazm ile Vücudunuza Gençlik İksiri Yansır

Orgazm ile vücudunuza gençlik iksiri yansır. Orgazm sonrasında vücudun kendini yenileme isteğini had safhaya çıkarırsınız. Vücutta vitamin ve minerallerin hızla emilmeye başlanır. Bu emilim esnasında tüm vücut teyakkuza geçer. Üretilen onarıcı hormonların çoğu yaşlanmaya engel olan yenileyici özelliğe sahiptir. Ruhen rahatlamak ve moral kazanmanın anatomi üzerindeki avantajlarını yaşarsınız. Cildiniz güzelleşir ve parlak şekle girer. Vücutta büyüme hormonları hücrelerin yeniden bölünüp çoğalması için kullanılır. Araştırmalar gösteriyor ki suyu fazla tüketenler ve seks konusunda tutkulu olanlar daha fazla yaşamakta ve genç kalmaktalar.

Orgazm Sizi Yeniler ve Dinlendirir

Orgazm sizi yeniler ve dinlendirir. Korkmayın orgazm sizi yıpratmaz ve gücünüzü kaybettirmez. Zamanın cildiniz ve organlarınız üzerindeki yıkıcı etkisini orgazm ile bertaraf edebilirsiniz. Orgazm gençliğin kaynağıdır. En fazla yaşlanmaya ve cilt kırışıklıklarına neden olan etmenlerin başında stres ve depresyon gelir. Yüzünüzde makyajla nefes almasını engellediğiniz yüzeydeki ter gözeneği açılır. Büyüleyici bir iksir yüzünüze ve vücudunuza yayılır. Bu iksir hiçbir kozmetik firmasının üretemeyeceği emsalsiz ve doğal bir iksirdir. Orgazm olmaktan çekinmeyin, orgazm olduğunuz saatlerin sayısını arttırın. Orgazm ile vücudunuza yayılan hormonların faydasını bilseydiniz. Her gün boşalma ihtiyacı duyardınız.

Orgazm kirli kanın vücuttan atılmasında ve organların görevlerini yerine getirmede ivme kazanmasına yardımcı olur. Kirli kanın uzaklaştığı bölgelerde cilt parlaklık kazanır. Dokular yenilenir ve güçlenir. Orgazm yoluyla kandan ölü hücreler uzaklaştırılır. Kan basıncının artması ile zihin maksimum enerjiye kavuşur. Seks, ilişkiye odaklanmayı gerektirdiğinden beyin konsantrasyon kazanır. Kötü düşünceler ve olumsuzluklar zihinden atılır. Kişi moral kazanırken vücut gençleşerek yenilenir. Orgazm tepeden aşağıya bir değişim olduğu gibi adeta her defasında yeniden doğuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.