Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Knight Online İndir

Knight Online İndir 2020-12-24

İndirme izni yok
Türkiye’yi MMOPRG konseptiyle tanıştıran Knight Online son yıllarda tekrar popüler olmaya başladı. Gelişmiş karakter yaratma opsiyonları ve yüksek görüntü desteğiyle güncellenen oyun, bugünlerde seksen ülkede milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Noah System tarafından geliştirilerek NTTGame tarafından Knight Online, oyuncuya fantastik bir dünya sunuyor ve istediği karakteri yaratıp savaşmasına olanak sağlıyor.
2009 yılından itibaren düşüşe geçen ve oyuncu kaybetmeye başlayan Knight Online, 2013’te NTTGame tarafından tekrar yapılandırılarak satışa sunuldu. Önceki sürümde sıklıkla eleştirilen premium üyelik meselesinin bu sürümde çözüldüğünü de söyleyebiliriz. Ayrıca item geliştirmek ve elde etmek oldukça zordu. Öyle ki, oyundaki itemler gerçek para karşılığında satılıyordu ve bu durum ciddi bir piyasa yaratmıştı.
Noah System, Knight Online’ı tamamen yenileyerek bu eksiklikleri gidermeyi başardı. Son sürümün öncekine göre daha zevkli olduğunu söylemek mümkün. Oyunda yapılan yenilikler, oynanıştaki aksaklıklar ile sınırlı kalmamış. Yeni sürümün grafik ve görsellik bakımından daha başarılı olduğunu söylemekte fayda var.
Irklar ve Sınıflar
Oyuna başlarken İnsan (El Morad) ya da Ork (Karus) ırklarından birini seçmeniz gerekiyor. Her ırkta beş farklı karakter sınıfı var ve oyundaki rolünüzü bu sınıflar belirliyor.
• Warrior sınıfı savaşçı özelliğine sahiptir. Saldırı ve savunma yeteneği yüksek olmakla birlikte, yakın çatışmalarda oldukça başarılı. Barbarian (İnsan) ve Ark Tuarek (Ork) ırkları yalnızca Warrior sınıfına girer.
• Rouge oyundaki suikastçı sınıfıdır. Okçuluk ve suikast yeteneklerine sahip olmakla birlikte, hızı ve gizlenme gücü diğer sınıfların üstündedir. Saldırı gücü düşük ancak bu açığı diğer yetenekler ile kapatmak mümkün.
• Mage Knight Online’daki büyücü sınıfıdır. Defans gücü düşük olan bu sınıf, farklı büyü yeteneklerine sahiptir. Hem savaş hem de iyileştirme büyüsü yapabilirler. Saldırı ve savunma güçleri düşük olsa da, büyüler sayesinde rakiplerini toplu halde öldürebilirler.
• Priest sınıfı Mage’in aksine yüksek defans özelliğine sahiptir. İyileştirme ve koruma yetenekleri gelişmiştir.
• Potuk büyücü/savaşçı karakteridir. Genellikle kara büyü ve zehir kullanır. Defans gücü düşük olsa da, dönüşüm özelliği sayesinde bu açığı kapatabilir.
• Kurian Potuk gibi kara büyücü sınıfıdır. Düşman karakterlerin yeteneklerini azaltarak zehirle kısa süre içinde öldürebilirler.
En son Nis 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Knight Online Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/2000/XP/ME
İşlemci : Celeron 300
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 1.4 GB
Ekran Kartı : 16 MB
DirectX : DirectX


Yazar
urgot
İndirilenler
0
Görüntüleme
110
First release
Last update
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 Derece

More resources from urgot

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst