Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

Bilgilihocam.Com katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

  • Lütfen forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Keyifli Forumlar Dileriz...
Metal Slug Code J İndir

Metal Slug Code J İndir 2020

İndirme izni yok
Metal Slug’ın yeni oyunu Metal Slug Code: J duyuruldu

Bir dönemler çoğu oyuncu tarafından sevilerek oynanılan efsane oyun Metal Slug, yeni çıkacak olan mobil oyunu ile tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Metal Slug Code: J ismi ile karşımıza çıkacak bu oyuna isterseniz yakından bakalım.
Metal Slug Code: J nasıl bir oyun olacak?
İlk olarak 1996 yılında çıkan bu oyunun geliştiriciliğini Timi Studios üstleniyor. Bu nişancı oyununda düşmanlarımız ile savaşıp, ilerleyerek amacımıza ulaşmaya çalışıyoruz.
Oyunun yayınlanan fragmanına bakacak olursak grafiklerde iyileştirmeler ve oyuna yeni silahlar eklendiğini de görüyoruz. Fakat oyunun yapımcıları genel konseptin dışına çıkmayarak seriye yeni bir oyun daha eklemiş.

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi paylaşılmasa da yakın zamanda oyuncular ile buluşacağını düşünüyorum. PlayStation 2 üzerinden bu oyunu sık sık oynamış birisi olarak Metal Slug serisini deneyimlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
Metal Slug Code: J hakkında olan haberimizin detayları burada son buluyor. Peki siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşmayı unutmayın.

Yazar
urgot
İndirilenler
0
Görüntüleme
171
First release
Son Güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1 Derece

Diğer Kaynakları urgot

Son yorumlar

Tşk Ederim
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst