Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması

Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması 202011

İndirme izni yok
Gezgini - Seyahat Rezervasyonu WordPress Teması, Online rezervasyon seyahati yapmak için Zamandan Tasarruf Etmenize, Paradan Tasarruf Etmenize, Yüzünüzü Kurtarmanıza, Her Şeyden Tasarruf Etmenize yardımcı olur: Tamamen özelleştirilebilir rezervasyon formu, esnek çevrimiçi ödemeler, otomatik bildirimler, kazanç Affiliate sisteminden Google Takvim, TripAdvisor Takvimi, Airbnb Takvimi, HomeAway Takvimi ile senkronize edin.
  • img_5fa30d295774a.jpg
    img_5fa30d295774a.jpg
    34.2 KB · Görüntüleme: 7
Yazar
urgot
İndirilenler
0
Görüntüleme
77
First release
Last update
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 Derece

More resources from urgot

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst