Son Konu

2000 TL'lik Samsung modeli beklenen güncellemeyi aldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
galaksi-cunm-cover-E2BO_cover.jpg

Samsung, 7 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiği lansmanda OneUI arayüzünü tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Sade yapısı ve Android işletim sistemi ile ahenk noktasında muvaffakiyet sağlayan OneUI arayüzü, akıllı telefonlara dağıtılmaya başlanmıştı. Düşük donanım düzeyine sahip aygıtlar için arayüzün Core versiyonunu geliştiren Samsung, aygıtlarını güncellemeye devam ediyor.

Galaxy M11 Android 11 işletim sistemi ile çalışan en ucuz akıllı telefonlardan birisi

Geçtiğimiz yıl mart ayında satışa sunulan ve kutudan Android 10 işletim sistemiyle çıkan Galaxy M11, uygun fiyata Android tecrübesi yaşayabileceğiniz bir telefon. Ülkemizde 2000 TL bandında alıcı bulan aygıt birinci büyük sistem güncellemesini aldı. Android 11 işletim sistemi üzerinde çalışan One UI Core 3.1 güncellemesini alan akıllı telefon artık daha süratli. Yenilenmiş arayüzü, sistem ve uygulama optimizasyonları ve kusur tahlillerini barındıran yeni sürüm güvenlik alanında değerli tahlilleri beraberinde getiriyor.

galax-m11-VC8G.jpg

Android 11 ile birlikte uygulamalara verilen tek seferlik müsaadenin yeni yazılıma entegre gelmesi kullanıcıların pozisyon takip korkusunu ortadan kaldırıyor. Nisan 2021 Android güvenlik yaması ile en aktüel güvenlik sistemine sahip olacak akıllı telefon çeşitli optimizasyonlar ile oyunlarda daha uygun performans sunabilecek. One UI Core 3.1 güncellemesinin dinamik hafıza idaresi sayesinde çoklu uygulama açılış performansı geliştirilen akıllı telefon özelleştirme alanında daha özgür bir işletim sunuyor. Dinamik duvar ve ekran kağıtları ile özgün ekran dizaynlarını yansıtabileceğiniz yeni sürüm birinci olarak Vietnam'da test ediliyor. Kritik yanlışların tespit edilmemesi halinde dünya genelindeki kullanıcılar ile paylaşılacak yazılım güncellemesini Ayarlar - Yazılım Güncellemesi kısmından denetim edebilirsiniz.

Üst Alt