Son Konu

Gamze Özçelik koronavirüs dinlemiyor: Yardımlarına hız kesmeden devam ediyor!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gamze_ozcelik_koronavirus_dinlemiyor_yardimlarina_hiz_kesmeden_devam_ediyor_1615816677_7677.jpg

Umuda Koşanlar derneği kurucusu olan Gamze Özçelik, koronavirüse karşın yardıma muhtaç gereksinim sahiplerini unutmadı. Bu kere Afrika Gana'ya giden Özçelik hem yardım kolileri götürdü hem de katarak hastaları için gitti.

Zeynep Gamze Özçelik, 200 katarak hastası için Afrika Gana'ya gitti. Evvel buradaki tarihi yerleri gezen Özçelik, daha sonra yardım kolilerini sahiplerine ulaştırdı. Takımıyla bir arada yaz kış yağmur çamur sıcaklık demeyen Özçelik'i virüste durdurmadı.

Bu hareketleriyle taktir toplayan hoş isim tıpkı vakitte Ramazan içinde şimdiden bağış için rica etti. Çabucak her anını bu faaliyetlere harcayan Özçelik'in gönüllere dokunmaı başardı.

SURİYE'DEKİ ÇOCUKLARI UNUTMADI!

50 BİN MÜLTECİYE YARDIM!

Suriye hududunda yaşanan sel felaketi sonrası mülteci kamplarında yaşayanlar berbat etkilendi. Çadırların birçok çamur altında kaldı. Gamze Özçelik, bu haber sonrası çabucak kolları sıvadı.

Kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği aracılığı ile 50 bin mülteciye yardım eden Özçelik Derneğin resmi Instagram hesabından, "Biraz dışarıda kalınca üşüyoruz ya, gece gündüz o halde yaşadığınızı hayal edin. Şahit olduk, biliyoruz. Biliyorsak sorumluyuz. Görmezlikten gelemeyiz. Binlerce çocuk. Yapılan bağışların bir pahasını bilseniz" notunu yazdı. İyilik meleği Özçelik, tıpkı vakitte daha bir çokların gereksinimi olduğu ve bunun için herkesin takviye vermesini istedi.

PEKALA GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR?

26 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Maltepe Anadolu Lisesi'nde başladıktan sonra Bilgi Üniversitesi'ne gitti. 1999 yılında Elite Model Look Ipek hoşu, 2000'de Miss Turkey 2. hoşu seçildi lakin bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmadı. Oyunculuğa tartı verdi. "Arka Sokaklar" dizisindeki Zeynep karakteriyle büyük çıkış yakalayan oyuncu 2008 yılında Uğur Pektaş ile dünya konutuna girdi. Bu evlilikten bir oğlu oldu. Çiftin evliliği 2011 yılında sonlandı. Bir mühlet gözlerden uzak yaşayan Özçelik büsbütün hayatını değiştirdi. Umuda Koşanlar derneğini kuracak hayır işlerine kendini adayan Özçelik hem ülke içi hem de ülke dışı hayırlara başladı. Geçtiğimiz sene tesettüre girdi. 

Üst Alt