Son Konu

Kevin O’Leary: Ethereum’u (ETH) Çok Yavaş Buluyorum

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kevin.jpeg

CNBC’deki bir programa katılan iş adamı Kevin O’Leary, Ethereum’u (ETH) eleştirdi ve blockchain’in ölçeklendirme sorununu ele aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

O’Leary, rakip blockchain‘lerin, Ethereum’un egemenliğine meydan okuyacağına inanıyor:

“Bir kullanıcı olarak Ethereum‘u çok yavaş buluyorum. Bu sebeple ortaya farklı blockchain’ler çıkacak”

Son zamanlarda Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) gibi blockchain’ler Ethereum’un en önemli rakipleri olarak görünüyor. Özellikle Solana ve Cardano, son zamanlardaki çıkışıyla kripto topluluğunun ilgisini çekmeyi sürdürüyor.

O’Leary, DeFi hakkında da iyimser bir tutum ortaya koyarak, sektörün en büyük iki kripto varlıktan daha geniş bir yapıda bulunduğunu da belirtiyor.

“Kriptolar, Kurumsal Statüye Kavuşacak”

Ünlü iş adamı, kripto varlıkların henüz kurumsal bir varlık olarak görülmediğini belirtse de, eninde sonunda bu statüye kavuşacağını düşünüyor.

Ek olarak uyumluluğun da önemini vurgulayan O’Leary, kriptolarda düzenleyici bir netlik olması gerektiğini de söylüyor.

“Düzenleyiciler uygun olmadığını söylediği takdirde kriptoya karışmak istemiyorum. Uyumsuz olmayı göze alamam”

O’Leary, SEC’in Bitcoin (BTC) ETF’ine onay vermesinin halinde, varlığın piyasasının 1 trilyon dolar daha yükseleceğini ifade etti.

Üst Alt