Son Konu

İclal Aydın savundu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İclal Aydın savundu sanat dünyasında başarıla konulara imza atıldığında sanatçının bu keyifi yaşayamadığını gösteren İclal Okumuş arkadaşlarını haklı buldu 'CEM DE CAN DA DAYAĞI ADALET ETMEDİ!' 1548630733 1548630733 iclalaydinsavundu5c4e3ad59f39ciclalaydinsavundu5c4e3ad59f39c http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabericlal03subat&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg İCLAL AYDIN, AROG VE MUSTAFA FİLMLERİ SEBEBIYLE CEM YILMAZ VE CAN DÜNDAR'A YAPILAN ELEŞTİRİLERE DEĞİNDİ İclal Açık Fikirli, bu sektörün insanlara elde ettikleri başarının tadını yaşamaya müsade vermediğine vurgu ayaparak, 'Bugün Cem Yılmaz da kendimce bu kadar dayağı yargi etmedi AROG ile ilgili, Can Dündar da yargi etmedi' diye konuştu Kendisinin de bu konudan gözü yaşlı olduğunu belirten İclal Kültürlü, 'Birileri bir şey yaptığında çılgıncasına saldırgan, o başarının tadını, kalabalıkla buluşmanın tadını; ya da her şeyi bir kenara bırakın, yaptığın şeyi beğeniyorsan ve sırf sana yetiyorsa bile onun tadını yaşamaya hiçbir süre bir fırsat bulamadım ben Bir olanak bulamadım ben' dedi  

Üst Alt