Son Konu

Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee o filme tepki gösterdi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ünlü oyuncu Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee, "Once Upon A Time In Hollywood" isimli sinemasında oyuncu Quentin Tarantino’nun canlandırdığı Bruce Lee'nin rolünü eleştirdi. İşte, haberin ayrıntıları...

Ünlü Hollywood oyuncuları Brad Pitt ile Leonardo Dicaprio'nun sabırsızlıkla beklenen filmi Once Upon A Time In Hollywood isimli sinemasında tasvir edilen Bruce Lee'nin rolünü eleştirdi. Shannon Lee, pederinin beyazperdeye aktarıldığı üzere biri olmadığı sözünde bulundu.

oscCc_1564815858_0581.jpg

Yahoo News'e konuşan Shannon Lee “Filmde gösterilenlerin arkasındaki tüm münasebetleri anlayabiliyorum. 2 karakterin anti kahraman olduğunu ve bunun ‘acaba nasıl olurdu’ bağlamındaki bir çeşit öfke fantezisi olduğunu anlıyorum" açıklamasında bulundu.

NeEFj_1564816087_9073.jpg

"Bariz formda çok ziyade ırkçılık ve dışlama içeren bir vakit dilimini tasvir ediyorlar. Brad Pitt karakterini, Bruce Lee’yi yenebilecek harika havalı karakter yapmak istemelerini anlıyorum. Gelgelelim ona, yaşadığı vakitlerde beyaz Hollywood’un davrandığı üzere davranmaları gerekmezdi”şeklinde hislerini söz etti.

Üst Alt