Son Konu

Ünlü Analist Uyardı: Bitcoin Hafta Sonunda Bu Seviyelere Düşebilir!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bitcoin-cae-baja.jpg

Popüler bir kripto analisti, yatırımcıların önümüzdeki hafta daha yüksek seviyeler görmesi için Bitcoin (BTC)’in yakında hızlı bir şekilde geri çekilmesi gerektiğini düşünüyor. Kriptokoin.com olarak analistin yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz…

Tone Vays’ten Bitcoin fiyatına yönelik yorum: 55.000 dolara düşebilir

Yeni bir piyasa güncellemesinde kripto analisti Tone Vays BTC’nin 63.000 doları aştığında patlayabileceğini söylüyor. Ancak önce 55.000 dolarlık bölgeye bir hareket bekliyor. Bu seviye için pek hevesli olmadığını söyleyen analist, “Ancak, şimdi kırılma alanımızı 63.000 dolara indirebiliriz. Bitcoin fiyatı 63.000 doların üzerine çıkarsa, önceki yükselişi (66.900 dolar) kıracağız. Şimdi gerçekten bir geri çekilme daha görmek istiyorum. Bu hafta sonu geri çekilme görmek istiyorum. 55.000 dolara geri çekilip ve ardından hemen sıçrama yaşayabilir,” ifadelerini kullandı
177-nigeria-crypto-ban.jpg
Eylül ayında Vays, Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini Ekim ortasında çıkaracağını doğru bir şekilde tahmin etmişti. Vays, 55.000 dolarlık bir Bitcoin’in harika bir giriş fırsatı sunacağını düşünüyor ancak 100.000 dolara yükselmeden önce biraz daha büyük bir düzeltme görülme olasılığı da hesaba katıyor. “Bence bu seviye düşük. 55.000 veya 56.000 dolara düşersek, bunun harika bir al-sat durumu olduğunu düşünüyorum,” diyen analist, aşağıdaki ifadeleri ekliyor:

En kötü durum senaryom gerçekten 52.000 dolar veya 53.000 dolar. Benim en kötü durum senaryom bu. Bu destek alanının altına ineceğimizi düşünmüyorum ve yıl sonunda hala 100.000 dolara ulaşacağımızı düşünüyorum. Her an büyük bir ralli bekliyorum.

Üst Alt