Son Konu

Kojima İleride Keanu Reeves'le Çalışmak İstiyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Hideo Kojima, Gamespot'a verdiği röportajda Keanu Reeves'in 'neredeyse Death Stranding'de oynaması' hakkında konuştu ve ileride kendisiyle bir projede yer almayı çok istediğini belirtti.

Kojima Temmuz ayında San-Diego Comic Con'da bu Reeves ile ilgili benzer bir açıklama yapmış ve neden Mads Mikkelsen'i tercih ettiğini açıklamıştı. Bu yeni açıklama bu konuya biraz daha açıklık getirmiş.

O açıklamada da ismi geçen Kojima'nın yakın arkadaşı Nicholas Refn, Kojima'yı Keanu Reeves'i seçmesi için ikna etmeye çalışıyormuş ve bir noktada bu Kojima'nın da aklına yatmaya başlamış, "belki de Mads'ten Keanu'ya geçmeliyim" diye düşünmüş.

Bir akşam birlikte yemeğe çıkmışlar ve Kojima restorandaki şefi çağırarak durumu anlatmış :) "Şef bile Keanu'nun daha iyi olacağını söyledi, ama Mads'i de çok seviyordu. Ama ben karakteri Mads için yazmıştım, onu düşünerek yazmıştım bu yüzden nihayetinde teklifi Mads'e sunmuş olmaktan çok mutluyum" diyor Kojima.

"Keanu harika biri ve gelecekte birlikte çalışabilirsek harika olur. Bu bir oyun da olabilir, belki üzerinde çalışabileceğim bir film veya dizi de. Keanu ile tanıştığımda onun son derece kibar, çok iyi bir insan olduğunu gördüm. Aramızda sadece bir yaş var, bu yüzden çoğu şeye bakış açımız da birbirine benziyor. Yani gelecekte Keanu'ya bir şeyler teklif etmeyi çok isterim"

Kojima'nın daha şimdiden bir başyapıt mı, yoksa hayal kırıklığı mı olacağı tartışılan yeni oyunu Death Stranding, 8 Kasım'da PlayStation 4 için çıkacak.

Üst Alt