Son Konu

Apple’ın iPhone 11'i Tanıtacağı Tarih Belli Oldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
apple-in-iphone-11-i-tanitacagi-tarih-belli-oldu-1565075200.jpg

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte gözler, akıllı telefon kesimine dönüyor. Dalın en düzgünlerinden olan Samsung ve Apple, yeni amiral gemilerini umumide bu tarihlerde duyuruyorlar ve velev Samsung, Galaxy Note10 modelini yarın duyuracak. Yaklaşık bir ay sonraysa Apple'ın yeni iPhone'uyla tanışacağız.

Bu kere bir iPhone açıklaması, Japonya'nın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden SoftBank'ın Başkanı Ken Miyauchi'den geldi. Japonya'da 1 Ekim itibarıyla tatbike konacak olan yeni bir fiyatlandırma kanunuyla ilgili açıklamalarda bulunan Miyauchi, kanunla ilgili soruları yanıtlarken bir yandan da yeni iPhone'ların çıkış tarihini açıkladı.

981ed88f29df8caceb064c1632bd18adccd90fa7.jpeg

Miyauchi "Dürüst olmak gerekirse 10 gün boyunca ne yapacağımı merak ediyorum. Yeni iPhone'un ne devir çıkacağını bilmiyorum lakin yasa 10 gün sonra yürürlüğe girecek." halinde yaptığı açıklama, iPhone 11'in 20 Eylül'de açıklanacağını ortaya koydu. Bu açıklama, Apple'ın umumî tanıtım tarihleriyle tutarlılık gösteriyor.

Apple umumide eylül ayının 2. salı yahut çarşamba gününde yeni iPhone'ların tanıtımını yapıyor, tıpkı haftanın cuma günü de ön sipariş sistemini etkin ediyor ve yaklaşık on gün sonra da teslimat süreçleri başlıyor. Ama bu yıl, eylül ayının 2. salı ve çarşamba günü 10-11 Eylül tarihlerine denk geliyor ve Apple'ın 11 Eylül'de iPhone duyurusu yapması beklenmiyor. Şirket, 11 Eylül ataklarıyla tıpkı gün aktiflik yapmaktan umumide kaçınıyor.

iPhone 11'lerin ne hengam tanıtılacağını net olarak öğrenebileceğimiz tek kaynak Apple. Fakat her ne olursa olsun, eylül ayına çok kısa bir müddet kaldı ve Apple, ilerleyen günlerde iPhone 11'in ne devir tanıtılacağını duyuracak. Apple'ın duyurduğu tarih geldiği vakit da iPhone 11'in bizlere neler sunabileceğini görebileceğiz.

Üst Alt