• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

2020 Yılında Çıkacak Call of Duty'nin İsmi Ortaya Çıktı

makaleci

makaleci

Vip Üye
14 Ocak 2020
42,900
1
38
31

Savaş oyunlarının efsanelerinden olan "Call of Duty" serisinin her yıl yeni bir sürümünün piyasaya sürüleceğinin açıklanması kafaları karştırmıştı. Şimdi ortaya çıkan bilgilerse 2020 yılında piyasaya sürülecek olan Call of Duty oyunun ismini ortaya koyuyor. 

Bu seferki iddiaların sahibi özellikle de Call of Duty'nin önümüzdeki dönemlerde piyasaya sürülecek olan yeni versiyonunun adını bilen LongSensation. LongSensation şimdi de Call of Duty'nin 2020 yılında piyasaya sürülecek olan versiyonunun ismini açıkladı. Açıklamalara göre Call of Duty'nin bir sonraki sürümünün ismi "Call of Duty: Black Ops" veya "Call of Duty: Black Ops V" olacak.


LongSensation'ın iddiaları bununla sınırlı değil. Yapılan açıklamalara göre oyunun konusunuysa Soğuk Savaş oluşturucak ve Call of Duty'nin 2020 versiyonu, bu yıl piyasaya sürülen versiyona göre hem çok daha zorlu hem de daha ürkütücü olacak.

Bu iddiaların gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmek çok da mümkün değil ancak LongSensation'ın geçmişte verdiği bilgiler göz önünde bulundurulduğunda bu iddiaların gerçek olması biraz daha ağır basıyor.
 
Üst