Son Konu

Sinem Uslu'dan eşi Mustafa Uslu'yla ilgili romantik paylaşım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sinem_uslu_zor_surecini_canli_yayinda_aglayarak_anlatti_1562308343_3217.jpg

Yapımcı Mustafa Uslu ile evlenen oyuncu Sinem Uslu, evliliklerinin 5. yılı dolayısıyla romantik bir paylaşımda bulundu. Uslu, paylaşımına duygu dolu sözler ekledi.

Arka Sıradakiler ve Kiralık Aşk dizilerindeki rolleriyle tanınan oyuncu Sinem Uslu, film yapımcısı eşi Mustafa Uslu ile evliliklerinin 5. yıldönümü sosyal medyadan kutladı. Birlikte çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Uslu, "Sen canımın içi, memleket gibidir seni sevmek." notunu da fotoğrafına ekledi. 

JkmUE_1590391389_9267.jpg

Oyuncu Sinem Uslu, 2. Sayfa adlı magazin programına katıldı. Uslu, canlı yayında ikiz bebekleri Mustafa ve Kemal ile ilgili yaşadıklarını anlattı. Uslu, hislerini ağlayarak anlattı. Ünlü oyuncu, 'Biz hep diyorduk ki ‘Allah nasip ederse iki üç sene gezelim ondan sonra da ikiz olsun. Ben bir kerede iki çocuğa birden sahip olayım. Zaten yaşım 34, ondan sonra ‘tüp bebek yapalım’ dedik. Sonra test yaptırdık 15 gün sonra sonuçları almak için aradım ‘evet, pozitif’ ben o gün hapşırmaya korktum. ‘Allah’ım çocuklarım şu an bende’ çok mutlu oldum. O kadar garip hissettim ki kendimi merak içindeydim. İkisi birden tutacak mı kendi kendimi motive ettim.' dedi. Uslu, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

fat25_1562308105_8192.jpg

‘Ben sizi sevgimle tutacağım içimde’ olumlamalarıyla ikisini birden hayatta tuttum. Çok güzel geçti sadece hamilelik sonunda biraz sıkıcı olaylar oldu. Tam son üç hafta kalmıştı sezaryene alacaklardı beni kontrole gittim, baktı doktorum ‘bir tanesi çok küçük kalmış hiç kilo almamış bir aydır’ dedi. ‘Bir ayda 50 gram almış bu hiç normal değil’ dedi.'

'34. haftadaydık çünkü doktorum ‘sen panik olma, haftamız iyi çocukların iç organları gelişmiş gözüküyor eğer bunu 27. haftada yaşamış olsaydık çok kötü sonuçlar olabilirdi. Biz bunu doktorlarla konuşalım, ihtiyaç duyarsak yarın ikisini de sezaryenle alabiliriz. Biz onu dışarıda daha iyi büyütürüz’ dedi.'

hFx2D_1562308148_0324.jpg

'Ertesi gün tekrar gittim hastaneye ‘üç gün sonra alacağız’ dediler. Benim de en büyük hayalim ‘çocuklar doğuyor annelerinin kucağına veriyorlar onu çok istiyordum’ Hastaneye yattım Mustafa doğdu, onu kucağıma vermediler çok küçük olduğu için hemen makineye götürdüler. Kemal’i zaten hiç görmedim, çok küçük doğmuş görünce korkmayayım diye… Uzaktan bile göstermediler. Beni anesteziyle tekrar uyuşturdular, çocuklar yukarı çıkmış herkes ağlıyor o kadar küçüklermiş ki…'

'Yan tarafta başkalarının da bebekleri doğuyor, ses geliyor ama benim çocuklarım yanımda değil görmemişsin dokusunu hissetmemişsin… Akşam götürdüler uzaktan gösterdiler ama yüzlerinde bantlar makineler vardı suratlarını göremedim. Bende büyük bir travma oldu bu. Üç gün boyuncu Mustafa’yı kucağıma alamadım.'

'İkiz büyütmek çok vicdani bir şey. Birini tutuyorsun diğeri de annemin kucağında ne olabilir ki ama gözüm bir yandan da onda oluyor. Acaba ‘kardeşimi aldı, beni almadı mı’ diyor. Birini seviyorum odadan çıkıyorum, ‘aa diğerini öpmedim gidip onu da öpüyorum.’ Kendi içimde denge kurmaya çalışıyorum.'

Üst Alt