Latest Thread

3 kamu bankası güçlerini birleştirdi, ortak şirket kurdu

teknoloji

Yeni Üye
Mesajlar
13,602
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
43
3%2Dkamu%2Dbankasi%2Dguclerini%2Dbirlestirdi%2Dortak%2Dsirket%2Dkurdu%2D225298%2Ejpg

Şirketin kuruluş kararını, 3 banka da Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptıkları başka ayrı açıklamalarla duyurdu. Açıklamalarda, şirketin 21 milyon lira sermaye ile kurulacağı ve bankaların paylarının yüzde 33.33 olacağı aktarıldı.

Açıklamalarda, "3 kamu bankasının iştirakinde kurulacak olan 21.000.000 TL sermayeli Platform Ortak Kartlı Sistemler A.Ş.'ye Bankamızca %33,33'lük hisse oranı ile iştirak edilmesine karar verilmiş olup, Şirkete hukukî kişilik kazandırma çalışmaları devam etmektedir" denildi.
 

Yazar: teknoloji
Makale Başlığı: 3 kamu bankası güçlerini birleştirdi, ortak şirket kurdu
Kaynak URL'si: Türkiye'nin Forum Platformu!-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Bitcoin (BTC) Nedir?
Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanmış bilinmeyen bir kişi veya grup tarafından 2008'de icat edilmiş bir kriptoparadır. 2009'da bir açık kaynak kodlu yazılım olarak piyasaya sürüldüğünde kullanılmaya başlandı. Vikipedi
SEO NEDİR?
SEO NEDİR?
Seo Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen Seo, sosyal medyada yer alan web sitelerin ücretsiz bir şekilde öne çıkmalarını sağlayan bir sistemdir.
Üst