Son Konu

Medyuma büyü yaptırdı, kocası boşadı ve adliyeden kaçtı!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sosyal medyada kendini öğretmen ve medyum olarak tanıtan kişiler vatandaşları muska ve büyü vaadiyle kandırmaya devam ediyor Dolandırıcıların son kurbanı ise İstanbul ’da yaşamış 31 yaşındaki ND 3 yıllık imam nikâhlı eşiyle arasının düzelmesi için Medyum Olcay isimli kişiyle iletişime geçen bayan yapılacak işlemler için 10 bin liraya yakın para ödedi Ancak işlemlerin sonunda istediği sonucu alamadı ND, “Paramı alamayacağım Eşimi de kaybettim ifadelerini kullandı
‘Evliliğimi kurtarmak istedim ’
ND 2019 yılında imam nikâhıyla evlendi 2019 yılında evliliğinde sorunlar yaşamaya başladı Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine sosyal medyadan Medyum Olcay isimli kişiye ulaştı ND yaşanılanları şöyle anlattı: “Medyum Olcay ’ı aradım Açmadı WhatsApp ’tan yaz dedi Sonradan her şeyi anlattım Çok çaresizdim Eşimin bana bağlanması, eski günlerimize dönmek için yardım istedim Medyum Olcay, bana ayrıca papaz büyüsü keza de kumaş bebek büyüsü yapacağını ve kargoyla yollayacağını söyledi 10 bin liraya değin da maliyet çıkardı
‘29 gün boşandık ’
“Ankara ’dan kargoyla muska ve büyüyü yolladı Muskayı eşimin yattığı yere bez bebeği de 23 gün çamaşırlarının içinde tuttuktan daha sonra toprağa gömmemi söyledi Bana 24 gün muhakkak garanti sonuç alırsın Eski günlerinize dönersiniz dedi 29 gün eşim eve gelerek benden boşandı
‘Allah istemedi ’
“Medyumu aradığımda, ‘demek ama Allah istemedi ’dedi Beni dolandırdığını ve paramı geri istediğimi söyledim Küfürler etti ‘Rızanla yaptık ’ dedi Benim gibi diğer insanları da dolandırdığını öğrendik Bizim gibi çaresiz insanların umudunu kullanıyorlar Ben yandım başkaları yanmasın İnanmasınlar bunlara Daha Sonra dolandırıldığım için konuyu savcılığa taşımak istedim, Ancak savcıya durumu anlattığımda ‘Senin yaptığın da suç, sana da işlem gerçekleştirmek gerekiyor ’ deyince adliyeden kaçtım
Kaynak: Esra Can SınavVatan

İstanbul ’da bir bayan kocasıyla arası düzelsin diye medyuma gitti Ama kocası kadını boşayınca bayan dolandırıldım diye savcıya koştu ama oradan da kaçtı

Üst Alt