Son Konu

Demet Akalın'da alkışlanacak haraket! Asiye'nin ailesinin 1 yıllık kirasını ödeyecek

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
demet_akalin_asiyenin_ailesinin_1_yillik_kirasini_odeyecek_1640505892_3234.jpg

Geçtiğimiz günlerde yaşanan pitbull saldırısı yaşayan Asiye'nin ailesine ünlü müzikçi Demet Akalın yardım elini uzattı. Akalın ailenin 1 yıllık kirasını ödeyeceğini açıkladı.

Gaziantep'te yaşanan pitbull saldırısı Türkiye'nin gündemine bomba üzere oturdu. 4 yaşındaki Asiye Ateş, yaşadığı sitenin bahçesinde, birebir sitenin yöneticilerinin 2 pitbull cinsi köpeğinin saldırısına uğrayarak ağır yaralanmış ve Türkiye ayağa kalkmıştı.

Ağır yaralanan küçük asiye için tüm imkanlar seferber edildi.

KONUTTAN VE İŞTEN ÇIKARDILAR

Asiye'nin hastanedeki tedavisi sürerken ailesi yaşadıkları daireden çıkarıldı, babası ise işini kaybetti.

Küçük kızın babasının kapıcı olduğu ve köpeklerin de sitenin yöneticisine ilişkin olduğu öğrenilirken hususa ait açıklama yapan acılı baba Ateş, hem işinden hem de konutundan olduğunu söyleyerek mağduriyetini anlattı.

"1 YILLIK KİRASINI BEN ÖDERİM"

Yansılara neden olan bu gelişmelerden sonra devreye Demet Akalın girdi. Toplumsal medyadan bir paylaşım yapan Akalın, ailenin 1 yıllık kirasını ödemeye talip oldu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin'e seslenen Akalın, "Kime şikayet etsek ki bilemedim ne günah ya. Konut tutsun en hoş yerden ben 1 yıllık kirasını öderim! Syn Şahin altında kalmaz yeni bi iş bulur. Nitekim ne orta bu kadar makus oldunuz hem hatalı hem güçlü yazık size.." sözlerini kullandı.

Üst Alt