Son Konu

iyi geceler mesajı dosta

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iyi geceler mesajı dosta

Eşe dosta yollayabileceğiniz en guzel iyi geceler mesajları buradı Beğendiğiniz mesajları facebook, twitter, google plus hesaplarınızdan dostlarınızla paylaşabilirsiniz

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları goturur ama hic bir şey kalbimdeki sevgini goturemez iyi geceler tatlı ruyalar allah rahatlık versin

Guneş batmış akşam olmuş saat bir2 hadi iyi geceler

İyi geceler dunya iyi geceler insanlar iyi geceler dostlar ruyanızda beni gorun olur mu

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sonuk olur, yakamozlar başka cizer denize kendini boyle bir gecede uykunun en tatlısını diliyorum siz dostlarıma

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın ruyaların mutluluk yağmurlarında gecsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Beyaz bir guvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yureğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tuglerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu,yanağını uzat haydi

Gece olup guzel gozlerin yenik duştuğunde uykusuzluğa, seni gokyuzunden alıp duşlerime emanet ediyorum, gozlerimden uzaksın belki ama daima yureğimdesin unutma İyi geceler

Bir dua gonderiyorum Allah’ima uyurken ruyanızda beni gorun diye Sizi seviyorum dostlarım İyi geceler hepinize

İyi ki varsınız dostlarım Ruyaların en guzeli bu gece sizlerle olsun

Bu gece dolunay var gokyuzunde, kutup yıldızı yine belirgin Siz rahat uyuyun diye bekci atadım onları gecene İyi geceler gokyuzumun en parlak ve guzel yıldızları

Hayatında gulmeleri ve guzel gunlerin gecmesi dileğiyle iyi geceler can dostum

Can dostuma en guzel iyi geceler mesajını duşunurken senin benden yakınlığımı isteyeceğini biliyordum

Mutluluk o kadar uzakta değil gunumuz ne kadar karanlık olsada en yakınımdasın tek gorduğum dostumsun

Dunyanın en iyi dostuna iyi geceler dilemek istedim tatlı uykular

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Ruyaların mutluluk yağmurlarında gecsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşlar

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından soylemiş olduklarını duysaydı, dunyada pek az dost kalırdı iyi geceler canım arkadaşım

Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzerOnce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsınİşte sen o kıyamadıklarımdansın iyi geceler guzel arkadaşım

Sen gulerken yanındakilerde guler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun icin oyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın oyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın iyi geceler biricik arkadaşım

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta oyle mutlu ol ki gozlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun iyi geceler canım arkadaşım

En guzel gecelerin en guzel ruyalarını gor bitenem tatlı uykular iyi geceler guzel arkadaşım

Belki diyorum; Sevgi nin ne demek olduğunu biliyoruz ama Gencliğin ne demek olduğunu anladığımızda bu dunyadaki işimiz bitmiş olacak…

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını huzun bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyac duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım

imagesiyigecelermesajidosta5ad90bfb917aa

Üst Alt