Son Konu

Anlamlı kanka sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kanka sozleri anlamlı

Dostlar arasına hasret ucurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat koprusu kurduk yurekten yureğe Gonlumuzun hasret gunluğune unutmayı ve unutulmayı hic yazmadık

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hicbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

Hic kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir Hele ben hic değil Affet beni dostum

Dostluğun kolları birbirimizi dunyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur Gel seni bi kucaklıyayım yaa ?

Her dostluğun gokyuzunde bir meleği varmış, yeryuzunde biten her dostluk icin gokyuzunde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak dostum

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir cicektir, ama asıl dost seni senden cok sevendir

Her dostluğun gokyuzunde bir meleği varmış, yeryuzunde biten her dostluk icin gokyuzunde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak

Dunyada bircok insan vardır Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi guluyor ama guzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki,o da su an bu mesajımı okuyor

Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, once birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya baslarsın Fakat bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın

Guneşe bağlandı korkuyla once insan Sonra ateşe, suya Ay battı su kurudu gun bitti Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olancan dostuma

Dostluklara mesken ßu yurek asklara degıl sevgılının gozlerıne degıl dostun sozlerıne, selamın'a merhabasına muhtac bu yurek merhaba ey dost bu gece de yurektesın

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gokyuzunu paylaştığımız surece dostuz!

Sevginde olculu ol ey gonul, sevdiğin duşmanın olur bir gun,duşmanlıkta katı olma ey gonul, duşmanın dostun olur bırgun

Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gonlum vardı

Unutmayı bılıp sevgıyı bılmeyenler unutur ama sevmeyı bılıp de unutmayı bılmeyenler asla unutmaz cunku onlar sevgıye asıktırlarsevgıye hasretlerdır (koray bu soz sana ve sana benzeyenlere

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

En koyu mavilikleri avucuna, en icten mutlulukları gozlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorduhep mutlu ol

Gul kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık

Baki dostluk adına nice dilekler vardır Olumun dahi ayrılık sayılmadığı gonuller vardır Mesafeler araya set cekmişse ne cıkar Sevgide birleşen yurekler vardır

Gulmek senin ıcıHer dostluğun gokyuzunde bir meleği varmış, yeryuzunde biten her dostluk icin gokyuzunde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacakn bir tutku olsunolurda bir gun ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun

Evet arkadaşım!gulmek varken surat asmak niye,guldurmek varken ağlatmak niye,guzel sozler soylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat cok kısa arkadaşım ve bu dunyadaki hıc bır sey kırılan kalplere değmez

Zengin; cok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir

Sakın uzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gun diner giden gitsin aldırma yangınlarda soner sakın bakma arkana krallar onde gider

Gun gelir bir gun yanlız kalırsan akı verirse iki damla gozyaşı gozunden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla

Yurek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik duşmedigonlumuz darağacındayken bile, kusup dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz!

Ruzgarın kemanını caldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tum guzellikler gercek olsun

Bizim omrumuzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yuzdurduğumuzbizim omrumuzde dostlarımız vardır,gunlerimiz ayrı gectigınde uzulduğumuz

Üst Alt