Son Konu

Annelere Guzel Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Anneler Gunu Hazır Mesajları

Gucume guc, umuduma umut katan annem Anneler gunun kutlu olsun!!

Butun acılar ustume yağınca sen bana acılan şemsiyesin annem Seni cok seviyorum

Beni benden cok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM Ellerinden operim

Hırcınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gonullu paylaşan annem hakkını nasıl oderim

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim Anneler gunun kutlu olsun

En guzel insan, en guzel annem, koruyucu meleğim Ellerinden operim

Annem annem ben sensiz hep eksiğim Yanında olmasam da, sen yine benimlesin

Gokyuzunden bir yıldız kayar, dilek tutarız Annem gozlerini kapar butun dilekleri benim icindir Ellerinden operim

Kuzey ruzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem Hakkını nasıl oderim Başımı dizlerine koymaya geldim

Anneler gunun kutlu olsun ANNEM! Her zaman soylemesem de seni cok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun

Biricik annem Anneler gunun kutlu olsun Her zaman senin kucuk bebeğinim

Seni bir gun değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni cağırıyorum Sesimi duyan tek insan sensin Anneler gunun kutlu olsun ANNECİĞİM

Sana binlerce kez teşekkur etsem azdır Sen benim hayat ışığımsınAnnemsin Varlığımın tek nedeni Anneler gunun kutlu olsun

Dun, bugun ve yarındaima seni sevdim, hep seveceğim Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi Anneciğim anneler gunun kutlu olsun

Karşılıksız tek sevgi ananın cocuğuna duyduğu sevgidir Ben kendi cocuklarımda senin sevgini buldum Ve seni ne cok sevdiğimi bir daha anladım İyi ki seninle varım annem Ellerinden operim

Bana verdiğin sevgiyle butun dunyam cicek actı Onları hic soldurmadım annem Anneler gunun kutlu olsun

Benim bitanecik tatlı annem, senin cocuğun olduğum icin her zaman gurur duydum Ellerinden operim

Dunyanın en guzel, en iyi annesi, anneler gunun kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin Seni cok seviyorum

Anneciğim benim, huznumu sevince donuşturen tek insansın Anneler gunu kutlu olsun bitanem

Dunyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam Anneler gunun kutlu olsun canım annem

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak icin yaşıyorum Anneler gunun kutlu olsun

Annem senin sevgin dunyamı ısıtan tek guneştir Hic ışığın eksilmeyecek biliyorum Varlığınla mutluyum Anneler gunun kutlu olsun sevgili annem

Her şeye değer senin sonsuz sevgin Annem annem Seni cok arıyorum Cok ozledim Anneler gunun kutlu olsun biricik meleğim

Sen evimizin kralicesi, başımızın tacısın en aziz varlığımız Anneler gunun kutlu olsun annem

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtac bir cocuk ruhuyla dururum Cunku sen benim annemsin Beni benden cok tanıyansın, bilensin Bana sarıldığın zaman tum dertlerimi yok edensin Anneler gunun kutlu olsun ey aziz kadın, annem!

Üst Alt