Son Konu

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 'tatlı' atışması gündem oldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
karan_bebek_ilk_kez_televizyon_karsisinda_fahriye_evcenin_reklam_filmi_yayinlandi_1622184090_6351.JPG

34 yaşındaki başarılı oyuncu Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabından eşi Burak Özçivit'in fotoğrafına romantik bir yorum yapınca Özçivit geri durmadı. Samimi çiftin tatlı diyaloğu...

Toplumsal medya platformunda bir sayfada 'Türkiye’nin en çok yakışan evli çifti' olarak seçilen oyuncu Burak Özcivit ve Fahriye Evcen’in “tatlı” yorumlaşması dikkat çekti. Birinci hamleyi Fahriye Evcen'in yaptığı devamında ise eşi Özçivit'in yanıtta bulunduğu diyalog şöyle gerçekleşti:

REKLAM SİNEMASI YAYINLANDI!

Bebek bezi reklamında oynayan hoş oyuncu Fahriye Evcen, birinci kez oğlu Karan ile bir arada televizyon projesinde yer aldı. Hayranlarının merakla beklediği sürpriz reklam projesinin görüntüsü yayınlandı.

ÜNLÜ OYUNCUDAN SÜRPRİZ MOBİLYA PROJESİ

Uzun vakittir dizi projelerinde yer almayan oyuncu Fahriye Evcen'in ekranlara ne vakit geri döneceği merak ediliyordu. Hayranlarına sürpriz yaparak mobilya markasının yüzü olarak ekrana dönen Fahriye Evcen hoşluğu ile mest etti.

Üzerine giydiği kırmızı saten elbise ile tüm gözleri üzerine çeken Fahriye Evcen'in bu hali çok beğenildi.

Hoşluğu ile lisanlara destan Evcen yaptığı paylaşımla tekrar tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Evcen'in hayranları toplumsal medya paylaşımını yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

Hoş oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile birlikte öğrendiği hisleri şu halde lisana getirdi: “Bebek her vakit çok hassas noktamdı. Daima birilerine dokunmaya çalışıyordum ancak 'anne olduktan sonra anlarsın' kavramını çok daha net anlamış oldum. Birtakım şeyler biraz içgüdü ile harekete geçiyor. Karan bana o manada biraz çocukların penceresinde bakmayı öğretti. Onların hakikaten muhtaçlığı nedir, nasıl bir şefkate gereksinimleri var? Ben bunların hepsini Karan’ın doğumundan sonra öğrendim."

FAHRİYE EVCEN'DEN KARAN AÇIKLAMASI

Bebek'te bir yerin çıkışında objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yeni projesi ile ilgili pek açık vermese de oğlu Karan Özçivit'in fotoğraf çizme yeteneği ile ilgili konuştu. İşte Evcen'den samimi açıklamalar...

Üst Alt