Son Konu

Uğur Yücel'e haciz geldi! "1,5 milyon dolarlık evimi geri alamıyorum"

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ugur_yucele_haciz_geldi_15_milyon_dolarlik_evimi_geri_alamiyorum_1582272497_0957.jpg

Ünlü oyuncu Uğur Yücel, 1,5 milyon dolarlık evini ortağından geri alamaması nedeniyle hacizlere maruz kaldığını açıkladı.

Uğur Yücel sahibi olduğu Can Sanat Etkinlikler isimli şirketin diğer ortağı İbrahim A'dan şikayetçi oldu. İddialara göre; kredi çekmesi için ortağının üzerine geçirdiği 1.5 milyon dolarlık evini geri alamadığını, onun hileli davranışları yüzünden hacizlere maruz kaldığını söyledi. Ortağının şirket adına kesilen çekleri ödemediği biliniyor.

4nwhu_1582272235_2023.jpg

ÇİNLİ OLACAKSAM ÇİN'E GİDERİM!

Başarılı oyuncu Uğur Yücel, 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin "öğle sohbetleri" programında sinemaseverlerle bir araya geldi."Hiçbir zaman rol beklemedim. 'Şunu oynamak istiyorum' diye hiç beklentim olmadı" açıklamasını yapan Yücel,"Karaktere uyum sağlamak, oynayacağım karakteri öğrenmek için o şehirlere gidiyorum. Şanlıurfa'nın yöresel kıyafetlerini giydim, yemeklerinden tattım, bin sayfalık yerel sözcüklerini inceledim, günlerce kütüphanelerine gittim. Oynayacağım karakterin ruhunu yansıtmak için gerekirse Çin'e de giderim. Çinli oynayacaksam gider, Çin'e bakarım" sözleriyle ilgi odağı oldu.

i8JMV_1572943173_782.jpg

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Ünlü oyuncu Uğur Yücel'in oğlu Can Yücel Maslak'taki TİM Show Center'da yaptığı 'Azınlıkta Kaldık' gösterisi büyük ilgi gördü. Gösteriyi izlemeye katılım sağlayan babası Uğur Yücel'i sahneye davet eden Can Yücel, izleyiciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

RK5pu_1571730954_8679.png

Oğlunun daveti üzerine 20 yıl aradan sonra sahneye çıkan Uğur Yücel, "Canım oğlum" diyerek Can Yücel'e sarılınca duygusal anlar yaşandı.

Üst Alt