Son Konu

Müge Anlı Güven Bana'da ayrılma aşamasında olan çifti barıştırdı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ünlü sunucu Müge Anlı, Inanç Bana isimli müsabaka programında tarihe geçecek bir ana tanıklık etti. Anlı, eşiyle aylardır küs olan yarışmacı Seyit Demircan'ı eşiyle barıştırdı.

Ünlü sunucu Müge Anlı, Inanç Bana isimli müsabaka programında tarihe geçecek bir ana tanıklık etti. Anlı, eşiyle aylardır küs olan yarışmacı Seyit Demircan'ı eşiyle barıştırdı.

İŞTE O ANLAR;

Eşinin ailesiyle sebebiyle evliliğinde meseleler yaşayan ve bu sebeple eşi Maide ile kızını bırakıp Konya'ya giden Seyit Demircan, yarışmacı olarak katıldığı Inanç Bana'da derdini Müge Anlı'ya anlattı.

eYts2_1566714539_6763.jpg

Eşiyle barışmak istediğini söyleyen Demircan'a Anlı, Maide ile görüşmek istediğini söyledi ve telefon numarasını istedi. İsteği geri çevirmeyen Demircan, eşini aradı ve telefonu Anlı'ya verdi.

1xVbV_1566714555_6323.jpg

Anlı, Maide Hanım'a, "Seyit, bana Konya'dan yoğurt getirmiş karşılığında tek isteği seninle barışmak. Annen ve babandan özür diliyor, seninle yine başlamak istiyor. Sen ne diyorsun bu hususa?" dedi. Maide Hanım, bu telefona çok keyifli olduğunu belirterek eşiyle barışmak istediğini belirtti. Anlı, çifti Tatlı Sert programına da davet etti.

Üst Alt