Son Konu

Ünlü oyuncu Jason Momoa GQ Avustralya tarafından Yılın Erkeği seçildi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_jason_momoa_intikam_pesinde_bir_baba_olacak_1564563450_0294.jpg

Game of Thrones serisi ve Aquaman sinemasıyla sevilen Jason Momoa, GQ mecmuasının Avustralya baskısı tarafından Yılın Erkeği seçildi.

Aquaman sinemasının baş rol oyuncusu Jason Momoa, GQ mecmuasının Avustralya baskısı tarafından Yılın Erkeği seçildi. Başarılı aktör, Men of the Year mecmuasının kapak yüzüne layık görüldü. 40 yaşındaki ünlü aktör, Chris Hemsworth ve kardeşi Liam Hemsworth’a esprili gönderme yaparak, “2019 GQ Yılın Erkeği olmak milyon yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Hemsworth Kardeşler’i yendiğim için memnunum. Bunu hak ettim” biçiminde latife yaptı.

AIztp_1575271567_8631.jpg

Ayrıyeten Momoa, “Avustralya, seni sevdiğimi biliyorsun. Umarım Aquaman 2 için geleceğim ve çok teşekkür ederim” halinde konuştu.

HPGD7_1575272146_9876.jpg

BAŞKA HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Jason Momoa'nın  yeni dizisi See'de bir bozayıyla dövüştüğü sahnenin çabucak öncesinde çekilen bir imgeyi Instagram’da yayınlandı. Içtimaî medyada ağır beğeni alan bu paylaşıma  Hayvan Hakları Örgütü'nden reaksiyon geldi. Reaksiyonlarında ise  “Vahşi hayvan sömürüsünü destekleme” sözleri kullanıldı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

cP6AF_1572939414_2857.jpg

Ayının çekimleri hakkında bir radyo programına konuşan Momoa,ayının 9 metrelik bir Alaska bozayısı olduğunu açıklamıştı.

FARKLI BİR NETFLİX HİKAYESİ İLE EKRANLARDA OLACAK!

Denizaltının kralı Aquaman sinemasında Arthur Curry karakterini canlandıran Jason Momoa, gelecek girişimleri arasında Sweet Girl isimli yeni bir prodüksiyonda taraf alacak. Kendini aksiyon sinemalarında tanıdığımız ünlü aktör Momoa, farklı bir Netflix hikayesi ile ekranlarda olacak. Sinemada; karısının vefatından sorumlu olanlara karşı adaleti getirmek için uğraşan ve kızını tüm bu olanlardan himayeye çalışan bir peder olacak. 

bn4ns_1564563187_0766.jpg

Jason Momoa "Netflix ile bir sefer daha ortak olacağım için heyecanlıyım. Brad ve Jeff ile en yakın dostum ve 10 yıldan ziyade vakittir çalışma partnerim olan Brian'ı bir araya getirerek hayal grubunu oluşturuyorum. Onunla işbirliğine gitmek ve vizyonunu konumuna getirmekle düşler gerçek oluyor" açıklamasında bulundu.

Üst Alt