Son Konu

NASA işine bak! Yusuf Güney uzaydakileri sizden önce görmüş!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yusuf-guney-hazin-7882090-6210-1280-TrLx_cover.jpg

Türkiye'de gün geçmiyor ki farklı bir haber ile karşı karşıya kalmayalım. Milyar dolar yatırımlar ile araştırma yapan ve uzaya sık sık araç gönderen NASA'nın aslında bu masraf ve araştırmaları boşuna yaptığı ortaya çıktı. Müzikçi Yusuf Güney bugün NASA'nın açıkladığı bilgilere bundan iki yıl evvel kendisinin şahsen şahit olduğunu açıkladı. Evet. Açıkladı.

Yusuf Güney; “Nasa birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor. Orta sıra astral seyahatle uzaya gidiyorum. İki sene evvel Ay’da su ve Mars’ta yemyeşil bir göl olduğunu söyledim, Nasa yeni açıkladı. Artık de Ay’ın karanlık tarafında uzaylıların yaptığı bir askeri üs olduğunu söylüyorum.” tabirlerini kullandı.

Ünlü müzikçi ayrıyeten; "Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani niyet gücüyle vücuttan ruhu ayırıp vakit kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler ortası ulaşım da sağlayabiliyorsun. Bir müddet astral seyahat tecrübesi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım. İki sene evvel Ay'da su olduğunu söyledim mesela, NASA daha yeni açıkladı. Mars'ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı." dedi.

nasa-g6U2.jpg

ABD merkezli NASA, 1958 yılında kurulmuş ve yıllardır uzay konusunda araştırmalar yapıyor. Rusya'nın uzay ajansı ise Soyuz roketleriyle bir astronotu ISS'e göndermek için 80 milyon doların üzerinde fiyat talep ediyor. SpaceX ise bu vazife için 50 milyon dolar istiyor.

Aşağıdan uzay ajanslarının yıllık bütçelerine ulaşabilirsiniz.
  • NASA: 23 milyar dolar
  • ESA: 6 milyar euro
  • Rusya Uzay Ajansı: 1,7 milyar dolar
  • Almanya Uzay Ajansı: 1,1 milyar euro
  • Japon Uzay Ajansı: 500 milyon dolar
  • İngiltere Uzay Ajansı: 374 milyon sterlin
  • Kanada Uzay Ajansı: 300 milyon dolar

Üst Alt