Son Konu

The Suicide Squad'ın DCEU İçerisinde Olduğu Doğrulandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_611b2830eb4b0_72516.jpg

DC Sinematik Evreni başlangıcından bu yana adeta dev bir soru işareti. Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı Man of Steel filmiyle başlayan evrende artık neyin evren içerisinde neyin evren dışarısında olduğunu bilmek epey güç. Zaten bu yüzden DC/WB ortaklığı Flash filmiyle birlikte her şeye yeniden başlamaya hazırlanıyor. Bu yeniden başlangıç içerisinde DC'nin bu zamana kadar yaptığı en eğlenceli filmlerden birisi olan The Suicide Squad da yer alacakmış. Filmin yönetmeni James Gunn, ekibin DCEU'da yer aldığını doğruladı.

"Film DCEU içerisinde. Bu DCEU denilen şey neyse içerisinde Aquaman ve Flash ve diğer her şeyin barındığı evren, The Suicide Squad da tam olarak orada yer alıyor. Henry Cavill'in Superman gerçekliği ise benim bilgi gerçekliğimin dışarısında yer alıyor. " diyen James Gunn da Cavill/Superman olayının nereye gideceğini bilmiyor. Zaten bu Superman mevzusunu WB içerisinde de tam olarak bilen birisinin olduğunu pek sanmıyorum. Zira her dönem farklı açıklamalarla bolca kafa karışıklığına maruz kalıyoruz.

James Gunn ayrıca Warner Kardeşlerin kendisine "The Suicide Squad'ı 13+ yapalım" teklifiyle geldiğini ancak kendisinin bu teklifi kabul etmediğini de açıkladı. Gunn'a böyle saçma bir karara ortak olmadğı için teşekkürlerimi iletiyorum. Guardians of the Galaxy 3'ten sonra yeniden DCEU'ya dönüş yapacak olan James Gunn'ı geri döndüğünde Flashpoint sonrası yepyeni bir evren bekliyor olacak.
  • The Suicide Squad - İnceleme
  • James Gunn, Yeni Bir DC Projesiyle Geri Dönecek
Bu yeni dönemde belki de Gunn tıpkı GOTG ile yaptığı gibi yeni bir üçlemeyle DC hayranlarını sevindirecektir. The Suicide Squad ile bu konuda güzel tohumlar atıldı. Peacemaker da kendi dizisine kavuşmaya hazırlanıyor. Ekibin tamamı ya da en azından büyük bir kısmı korunursa oldukça eğlenceli bir ekibimiz daha olacak. Gunn/DC ortaklığının sıradaki filmini merakla bekliyoruz.

Üst Alt