Son Konu

Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lale Devri Setinde Büyük Ağız Dalaşı ! Bu konu; lale devri setinde kavga haberi hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, ekranların sevilen dizilerinden Lale Devri dizisinde büyük bir ağız dalaşı çıktı Başrol oyuncularından Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman birbirine girdi İşte haberin detayları 1548630258 1548630258 laledevrisetindebuyukkavga5c4e38f5d3c4dlaledevrisetindebuyukkavga5c4e38f5d3c4d laledevrisetindebuyukkavga5c4e38f5d3c4d Lale Devridizisinin oyuncusu Hatice Aslan ile başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman sette ağız dalaşı etti Olay sonrası Hatice Aslan darp edildiği öne sürerken Sayışman Sete geldiğinde nezaret mor, yüzü şiştidedi FOX'un 3 yıldır aralıksız dizisi Lale Devrinin setinde tartışma çıktı Dizide Zümrüt Taşkıran karakterini canlandıran Hatice Aslan ile dizinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman kavga etti Diziye başladıkları birincil günlerden beri aralarının iyi olmadığı öğrenilen ikiliden Aslan'ın söylediği sözler Sayışman'ı öfkelendirdi Aslan'ın üstüne yürüyen Sayışman, Yeter bundan böyle susdiyerek bağırdı Aslan da Sayışman'a karşılık verince kavga büyüdü iddiaya göre Sayışman, Aslan'ı omzundan itince duvara çarptı Olayın ardından set iptal edildi Aslan gözyaşları içinde dizinin yapımcısına gidip Sayışman'ı şikayet etti ve meşhur oyuncunun kendini darp ettiğini belirterek ve rapor aldığını öne sürdü Psikolojisinin kötü olduğunu söyleyen Aslan'ın birkaç gün de izin aldığı öğrenildi Sayışman: Sete yüzü şiş geldi Tolgahan Sayışman ise Aslan'ın darp iddiasının yalan yanlış olduğunu belirtti Aslan'ın 3 yıldır sette kaprisleriyle tüm ekibe can sıkıntısı yaşattığını belirten Sayışman, Bu bizim birincil gerginliğimiz değil Hangi birini anlatayım Aralıksız sorun çıkarıyor, 'Bu setin starı benim' diyor Ilginç bir insan Bir yok, iki değil en sonunda tartıştık Darp veya rapor alma sözkonusu değil Böyle durumlarda ben onu yok, o beni döver Zaten bir gün önce sete geldiğinde gözünün altı mordu ve yüzü şişti Herkese 'Gece klüpte Serenay Sarıkaya bana koluyla çarptı, o yüzden yüzüm böyle oldu' dedi Rapor aldıysa fakat, inanmıyorum; o olayla ilgili almış ve bana yıkmaya çalışıyor olabilir Ben böyle bir şey yapmış olsam Savcılığa gitsin, kendisi palavracı durumuna düşer Çünkü darp olayının yaşanmadığına dair 25 şahidim vardiye konuştu Olayın ardından yapımcı Şükrü Avşar'ın sete artan bir şekilde bütün ekibi uyardığı belirtildi  

Üst Alt