Son Konu

Ünlü Milyoner, Kripto Para Yatırımını Artırıyor: Kurumlar Gelecek!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
13-3-NUVO-Magazine-Autumn-2010-082-085_OLEARY_PAGE_2_IMAGE_0001.jpg

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leary, büyük bir temel gelişme gerçekleşmeden önce kripto para pazarlarına çok daha fazla yatırım yapmayı planladığını söyledi. Borsa ve emlak yatırımcısı Griffin Milks ile yeni bir röportajda O’Leary, kripto yatırımının henüz en büyük kurumsal oyunculara sunulmadığını belirtiyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.
  • 0081-altcoins-ethereum-litecoin-bitcoin-5542091_1280a.jpg
Kripto para yatırımını artırıyor

Shark Tank’tan Kevin O’Leary kripto piyasalarına yatırımı dramatik bir şekilde arttırıyor. Yatırımcı şöyle diyor:

Pek çok insan kripto piyasalarına nasıl yatırım yapacağını henüz bilmiyor. Dışarıda çok fazla heyecan olduğunu biliyorum, ancak kriptoda olup bitenlerin çoğu bireysel düzeyde, riskten korunma fonu düzeyinde, yüksek net değer düzeyinde veya aile ofisi düzeyinde gerçekleşiyor. Henüz kurumsal, emeklilik veya devlet fonu düzeyinde gerçekleşmiyor. Endeksleme çalışmalarımdan tanıdığım müşteriler, kriptoyu tahsis etmeye büyük ilgi olduğunu, ancak bunu yapmalarına izin veren bir uyumluluk altyapısı olmadığını söylediler.
  • 027-1024x768-1.jpg
Ünlü yatırımcı, birçok kripto pazarının hala büyüme için daha fazla alana sahip olduğunu ve düzenleyici altyapı hala inşa edilirken erken girmeye çalıştığını söylüyor:

Ademi merkeziyetçi finans (DeFi) ve kripto para birimlerinin bir geleceği olduğuna inanıyorsanız, ki benim yaptığım gibi, bu kararı vermelisiniz: ya inanırsınız ya da inanmazsınız. Zaman içinde, sadece ödeme sistemlerinde ve küresel para piyasalarında ücretlerin, şeffaflığın ve işlemlerin hızının düşürülmesine ilişkin gerçekten ikna edici argüman nedeniyle, çok fazla potansiyel olduğunu düşünüyorum. Ben bir inananım ve katılmamak için hiçbir neden göremiyorum.”

O’Leary’nin yorumu, holding şirketindeki kripto yatırımlarını %7’den potansiyel olarak %20’ye çıkarmayı hedeflediğini açıklamasının ardından geldi.
  • 5CO5VMRDGJFC3F4ZLJYCEMTPCE.jpg

Üst Alt