Son Konu

Robbie Williams Bekaretini Annesinin Yatağında 'Saniyeler İçinde' Nasıl Kaybettiğini Anlattı!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-813da93de5c2b6ce0edd04d31129baec637f0572.jpg

Ünlü şarkıcı Robbie Williams ilk seks deneyimini anlatırken yaşadığı talihsizliği bugün sevgiyle hatırladığını söylüyor. Detaylar için burun içeriğe.

Kaynak: ...
Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Robbie Williams'ı tanımayanınız yoktur diye düşünüyoruz.

Türk asıllı eşi Ayda Field ile sürdürdükleri mutlu evlilikleri ve yaptığı işler ile çok konuşuluyor! 

Ayda Field'a dair merak ettikleriniz varsa sizi böyle alalım.

Dünyaca ünlü şarkıcı bekaretini nasıl kaybettiğini zamanında biraz üzülse de şimdi gülerek anlatmış.

Hatta şarkılarından birine ilk birlikte olduğu kızın adını da koymuş! Ama bunun için kendine kızgın olduğunu belirten Williams "Bunu yapmamalıydım." diyor.

47 yaşındaki ünlü şarkıcı, başta birkaç dakikadan fazla kızı eğlendirmek için çok uğraşmış ve neredeyse vazgeçiyormuş...

"Onu evime götürdüm ve 'Bunu yapamam.' diye düşünerek korktuğumu hatırlıyorum."

'Sonra kız ayrılmaya hazırlanırken arkadaşlarımı gördüm ve 'Hayır bunu yapmalıyım.' diye düşündüm. Hepsi yapmayı reddettiğim için bana gülüyordu.' 

"İlk başta üst katta benim odama gittik ama tek kişilik yatağa sığamadık. Biz de annemin yatağına gittik."

'Her şey saniyeler içinde bitti.' diyen Williams ilk seferini sevgiyle hatırladığını söylüyor.

Williams kızın ismini bir şarkısına koyduğunu itiraf etmiş ve şimdilerde bunu yapmamış olmayı diliyormuş.

'Belki de yapmamalıydım çünkü o da bir anne olacak.' diyor.

Williams daha iyi sevişmeyi öğrenmek ve süreyi uzatmak içinse hoşlanmadığı insanlarla birlikte olmuş.

'Uzun seks yapmak için hoşlanmadığım insanlarla seks yapmam gerekti.' şeklinde açıklamış. 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım. 

Üst Alt