Son Konu

Bursa’da Bir Vatandaşın Ufo Gördüğünü Zannettiği Video

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ufo-goren-masum-koylu-gercek-oldu-bursa-da-bir-vatandasin-cektigi-ufo-gordugunu-zannettigi-video-1558002405.jpg

Yerkürenin değerli bir kısmında beşerler UFO gözlemciliği yapıyor. Sık sık UFO görme argümanları gündeme geliyor. Birtakım vakitlerde imgelerin kendisi ilgi cazibeli olsa da son yaşanan vakada, uzaylı aracını gördüğünü düşünen vatandaşın tefsirleri imgelerin önüne geçti. Medyadaki vatandaş, “Vallahi gördüm bu sefer, Subhanallah, hey yavrum hey” diyerek neşesini paylaşıyor.

Bursa’da yaşayan vatandaş, sabaha karşı dört sularında gökyüzünde ışıkları yanıp sönen bir cisim fark edince medya çekmeye başladı. Medyayı çeken kişi bu esnada hislerini de laflı olarak lisana getirmekten geri durmadı. Vatandaş, görüntüyü çekerken "Vallahi gördüm bu sefer, Subhanallah, hey yavrum benim, he he he, arkadaşlar çok net görüyorum, bu türlü kuş üzere süzülüp gidiyor, aheste aheste" halinde tahlillerde bulundu. Medya, çevre medyada adeta günün konusu oldu. Çok sayıda kişi bu aracın gözlem yapan kişisiz hava aracı Bayraktar olduğunu belirtti.

UFO Nedir?

946db1655aebc74c194244dfcefab4c2b13ee1cf.jpeg

UFO, Unidentified Flying Object yani tanımlanamayan uçan cisim tanımlamasının kısaltmasıdır. Bu tarif gökyüzünde görülen ve ne olduğu anlaşılamayan/açıklanamayan cisimleri isimlendirmekte kullanılıyor. Bu cisimlerin umumiyetle uçan daireler ya da uzaylı araçları oldukları tez edilse de yapılan incelemeler şimdiye kadar gerçek bir UFO varlığını ispatlamadı. Kimi UFO gözlemcileri ve komplo teorisyenleri ise uzaylı araçlarının varlığının açıklanmamasının hükümetler tarafından gerçekleştirilen bir örtbas etme operasyonu olduğunu tez ediyor.

Bursalı vatandaşın manzaralarına ilişkin görüntüyü aşağıda izleyebilirsiniz.

Üst Alt