Son Konu

Kansere yakalanan Canan Ergüder başrolünü oynadığı Menajerimi Ara'ya veda etti!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
menajerimi_ara_canan_ergudere_veda_1619376284_9067.jpg

Star TV'de ekrana gelen Menajerimi Orta dizisine her hafta ünlü isimlerin konuk olmasıyla birlikte, sürpriz dolu anlar yaşanıyor. Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Orta'nın 35. kısmıyla ekranlara geliyor. Menajerimi Orta dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkan Canan Ergüder, göğüs kanseri nedeniyle diziye veda etti.
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Menajerimi Orta dizisi duygusal bir kısımla ekrana geldi. Meme kanserine yakalanan ünlü oyuncu Canan Ergüder, başrolünü oynadığı 'Menajerimi Ara' dizisinin son çekim gününden çektirdiği fotoğrafları paylaşarak, diziye veda etti. Kemoterapi tedavisine devam eden sanatçı, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Serhat Teoman ve takımla çektirdiği kareleri Instagram'dan paylaştı.

Rahatsızlığı nedeniyle başrolünde olduğu Menajerimi Orta dizisine orta veren Canan Ergüder: "Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Değerli olan fazla sarsılmadan yolla bir arada akabilmek. Bildiğiniz üzere sıhhat sebeplerinden ötürü işime bir müddetliğine orta veriyorum. Bu gece menajerimi orta da oynadığım son kısım olacak. Feris Dikmen'e vakitsiz veda etmek bana güç gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti." dedi.

Herkese teşekkür eden Ergüder, "Feris'i oynamama vesile olan Ay Üretim ve Star TV'ye, bana bu süreçte yol gösteren direktörlerim Ali Alım, Deniz Çelebi Dikilitaş ve Elif Turgay'a ve bana bir harita veren Dix Pour Cent dizisi yanı sıra Yelda Eroglu, Yesim Çıtak, Ekin Atalar'a, ekranda beni mükemmel gösteren başta Selim Demiratar olmak üzere tüm kamera ardı grubuma, bir arada oynarken paslaşmaktan büyük zevk aldığım tüm oyuncu arkadaşlarıma ve bana partnerliğiyle örnek olan Serhat Teoman 'a sonsuz teşekkür ederim" dedi.

Sanatkara, hayranlarından yüzlerce geçmiş olsun iletisi geldi.

MENAJERİMİ ORTA 35. KISIM FRAGMANI

MENAJERİMİ ORTA ÖZGÜN KONUSU VE OYUNCU TAKIMI

Bir Fransız dizisi olan "Menajerimi Arayın", Paris'teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini mutlu etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatıyor. 

MENAJERİMİ ORTA DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

► Kıraç Özdağ/ Barış Falay: Ego ajansın 4 menajerinden biri olan Kıraç, hırsı ve inatçılığıyla epey fazla ön plana çıkıyor.

► Feris Aydan / Canan Ergüder: Feris memleketler arası bağlar mezunu olmasına karşın sinemaya olan tutkusundan ötürü menajerlik dünyasına girmiş. Özgüveni yüksek olan ve mesleğinde her ne kadar düzgün olsa da ortada aile kurmak üzere hayalleri olduğu için biraz başı karışacak. 

► Peride Şener / Ayşenil Şamlıoğlu: Ego Ajans’ın en tecrübeli ve en eski menajeri olan Peride, yıllar boyunca yaşadığı tecrübelerle olaylara sakin ve sabırlı bir halde kolaylıkla çözen biri. Peride’nin müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncularından oluşuyor. 

► Çınar Alım / Fatih Artman: Ajansın en entellektüeli ve tıpkı vakitte sinemaya aşkla bağlı olan menajeri Çınar. Bir halk insanı ve duygusal bir karakter olan Çınar’ın, duygusallıkların doğurduğu arkadaşlıklar kimi şiddetli yollara sokacak.

► Dicle Erten / Ahsen Eroğlu: Dicle, çocukluğundan beri senede yalnızca 1 hafta görebildiği ve kimsenin bilmediği babasıyla konuşabilmek için babasının çalıştığı Ego Ajans’a geldiğinde hayal kırıklığı yaşasa da bir işe sahip olur ve bu kesimde ayakta kalmaya çalışacak.

► Barış Havas / Deniz Can Aktaş: Özgürlüğüne düşkün ve karmaşık ruh halleriyle Dicle’nin de hayli başını karıştıracak olan Barış’ın kendi başı da vakit geçtikçe Dicle konusunda karışarak olaylar farklı bir halde gelişecek.

Üst Alt