Son Konu

DEMI MOORE VE 3 KIZI YENİ MAYO KAMPANYASININ YÜZÜ OLDU

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
4aca949c-0fb0-4199-9340-46c1aae49662-demi.JPG

Ünlü bayanlar en yeni kampanyalarını seksi fotoğraflarla duyururken; Demi Moore, üç kızı Rumer, Scout ve Tallulah Willis ile bir mayo kampanyasını duyurdu. Yakın vakitte yayınlanan bir Andie Swim kampanyasında Moore, üç kızı Rumer, Scout ve Tallulah Willis ile birlikte mayo modelliği yaptı.

2017'den beri mayo markasının yatırımcısı olan 58 yaşındaki oyuncu, "Özgürlük ve beraberlik yazını karşılamak için katılmak için eksiksiz bir vakit üzere hissettiğini" söyledi. Çekim için WWD’ye "Kızlarımı bu kampanyaya dahil etmek benim için değerliydi. Umarım diğerleri hayatlarında manalı kontaklar kurmak için fırsatları kıymetlendirir ve sevdikleri beşerlerle her anı kutlarlar." dedi.

58 yaşındaki oyuncu, mayo markası Andie ile olan çalışmalarını kutlamak için kendisi ve kızlarının birkaç fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Fotoğrafta, 32 yaşındaki Rumer, 29 yaşındaki Scout ve 27 yaşındaki Tallulah, anneleri Demi Moore Andie Swim'in mayosunun farklı renklerini giydiler.

Demi Moore, “Bugün o gün! Sonunda @andieswim'in yeni kampanyasını paylaşmak, birlikteliği kutlamak ve sevdiğiniz beşerlerle karşınıza çıkmak için çok heyecanlıyım… Bu anı en çok sevdiğim beşerlerle paylaşmam çok uygun oldu ❤” açıklamasıyla, kampanyanın fotoğrafını paylaştı.

Marka ailenin güneşin altında kırmızı renkte farklı tarzlar giydiği bir fotoğrafını paylaşarak kampanyayı duyurdu. Marka, “Uzun vakittir Andie destekçisi Demi Moore ve kızları Rumer, Scout ve Tallulah ile yeni kampanyamızı duyurmaktan çok heyecanlıyız! Demi, beraberlik ve sevdiğiniz beşerler için ortaya çıkacağınız bir yazı kutlamak için bize katıldı.” Açıklamasıyla işbirliğini duyurdu. Ailenin kampanya yüzü olduğu fotoğrafları paylaşmaya devam ediyor.

Scout da annesinin akabinde kampanya fotoğrafları paylaştı. “Ailemizin gerçek samimiyetini yakaladığı @cassblackbird tarafından çekilen eşsiz ve şefkatli @andieswim ile kampanyamızdan bu süper kareleri nihayet paylaşmak nitekim heyecan verici!”

Rumer da annesinin gönderisini takip etti ve "Moore Willis Ailesinin Hanımları yazınızı ısıtmaya geliyor" yazarak kampanyayı duyurdu. Moore’un, yaşları 32 ile 27 ortasında değişen kızları ile harika ahengi gözle görülüt bir biçimde ortada...

Scout diğer bir gönderisinde, bayanlar ve bayan bedeni olumluluğuna değindi. “Gerçekten, benim için hiçbir şey güçlü bir formda beden bulmuş ve cildinde büsbütün rahat hisseden bir bayandan daha seksi olamaz. @andieswim'i ve bunu başaran inanılmaz bayanları seviyorum zira her mayonun gerisinde her bayana o ışıltılı özgüveni yaşama fırsatı verme niyeti var. Bu fotoğraf ve bu dinamik mayo beni çok düzgün hissettiriyor!”

Tallulah da kampanyanın fotoğraflarını heyecanla art geriye paylaştı.

Üst Alt