Son Konu

Battlefield 5, Amazon Prime Gaming Abonelerine Ücretsiz Oldu

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
battlefield-5-ucretsiz-oldu-technopat.jpg

Geride bıraktığımız ay Battlefield 1’i ücretsiz olarak dağıtan Amazon, bu oyunlara bir yenisini daha ekledi. Bu doğrultuda Battlefield 5 Amazon Prime Gaming aboneleri için ücretsiz oldu.

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Amazon Prime abonesi olan kullanıcılar Prime Gaming üzerinden alabilecekleri kod sayesinde 2. Dünya Savaşı temalı Battlefield oyununu 1 Eylül tarihine kadar Origin kütüphanesine ekleyebilecekler. Oyunu bir defa kütüphanesine ekleyen kullanıcılar, kalıcı olarak Battlefield 5’e sahip olacak.
battlefield-5-ucretsiz-oldu-technopat-1-640x361.jpg
Battlefield 5 ücretsiz nasıl indirilir?
  1. Adım: Battlefield 5’e ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, ilk olarak buradaki linke tıklayarak Battlefield 5’in sayfasına gidin.
  2. Adım: Hesabınızla giriş yapın ve karşınıza çıkan ekrandan ”Şimdi talep et” butonuna tıklayın.
  3. Adım: Bu işlemi de tamamladıktan sonra ‘Kod Talep Edin’ seçenine tıklayın. Ardından yine karşınıza çıkan ekrandan Battlefield 1’in kodunu kopyalayın ve bilgisayarınızda yer alan Origin uygulamasını başlatın.
  4. Adım: Origin uygulamasını başlattıktan sonra sol üst köşede yer alan Origin seçeneğine tıklayın. Ardından da Redeem Product Code‘u seçin ve kopyaladığınız kodu açılan sekmeye yapıştırın.
MİNİMUM
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • İşlemci: AMD FX-8350 / Core i5 6600K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB ya da AMD Radeon RX 560 / HD 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 1300X / Intel Core i7 4790
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 8GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Üst Alt