Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

AKP'li Özlem Zengin Bu Sefer de Hapishanedeki Çocuklu Kadınları Hedef Aldı: 'Talimatla Bebek Sahibi Oluyorlar'

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haberler kategorisinde yasuo tarafından oluşturulan AKP'li Özlem Zengin Bu Sefer de Hapishanedeki Çocuklu Kadınları Hedef Aldı: 'Talimatla Bebek Sahibi Oluyorlar' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haberler
Konu Başlığı AKP'li Özlem Zengin Bu Sefer de Hapishanedeki Çocuklu Kadınları Hedef Aldı: 'Talimatla Bebek Sahibi Oluyorlar'
Konbuyu başlatan yasuo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasuo
Y

yasuo

Üye
Mesajlar
10,581
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.


Cezaevinde "çıplak arama" yapıldığı tenkitlerini reddederek "Onurlu ve ahlaklı bayan bir sene beklemez" diyen ve reaksiyon toplayan AKP Küme Başkanvekili Özlem Zengin bu sefer; "Bu beşerler artık talimatla bebek sahibi oluyorlar, bebekli bayanlar cezaevinde var' demek için" açıklamasını yaptı. 

AKP'li Özlem Zengin "Onurlu, ahlaklı bayan, çıplak aramaya uğradıysa bunu söylemek için bir yıl beklemez" demişti. Varlıklı bu kere de Ülke TV'de açıklama yaparken, cezaevindeki bayanlardan 'bunlar' diye bahsederek; talimatla bebek sahibi olduklarını ileri sürdü.

'Talimatla bebek sahibi oluyorlar...'Güçlü açıklamasında şu tabirlerini kullandı:

"Talimatla (çıplak aramanın gündeme getirilmesiyle ilgili) hareket ediyorlar. Bugün geldiğimiz noktada şunu yapıyorlar. Bu beşerler talimatla artık bebek sahibi oluyorlar.

Şey için bakın gebe bayanlar tutuklanıyor, bebekli bayanlar cezaevindeler demek için. Talimatla bir buçuk yıl sonra akılları başlarına geliyor. Ben arkadaşlarıma artık soruyorum elinizi vicdanınıza koyun.

Bir şey sizi rahatsız ettiyse hiç olmazsa oradaki beşere yapma demez misiniz, avukatınıza bana bunu yaptılar demez misiniz? Bunu söylemek için nasıl insan bekler? Bugün gelinen notada da başörtüsü ve çıplak sözünü yan yana getirerek inançlarımıza derinlemesine ziyan vermek istiyorlar."
 

Yazar: yasuo
Article Title: AKP'li Özlem Zengin Bu Sefer de Hapishanedeki Çocuklu Kadınları Hedef Aldı: 'Talimatla Bebek Sahibi Oluyorlar'
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Damak Keyfi 0 37
Y Haberler 0 41
Y Yaşam 0 39
Y Haberler 0 35
Y Haberler 0 32
Y Yaşam 0 34
Y Yaşam 0 38
Y Yaşam 0 51
Y Damak Keyfi 0 27
Y Haberler 0 58
Y Yaşam 0 40
Y Haberler 0 39
Y Damak Keyfi 0 35
Y Yaşam 0 25
Y Yemek Tarifleri, Mekanlar, Öneriler, Tarifler 0 30
Y Haberler 0 40
Y Haberler 0 28
Y Haberler 0 33
Y Damak Keyfi 0 29
Y Damak Keyfi 0 39
Y Damak Keyfi 0 25
Y Damak Keyfi 0 34
Y Haberler 0 37
Y Damak Keyfi 0 32
Y Damak Keyfi 0 30
Y Damak Keyfi 0 24
makaleci Damak Keyfi 0 27
makaleci Haberler 0 38
makaleci Haberler 0 63
makaleci Haberler 0 63

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst