Son Konu

Pete Hines, Starfield PS5'e Gelmeyeceği İçin Özür Diledi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60cb11885190b_71927.jpg

Bethesda nihayet Xbox & Bethesda Games Showcase etkinliğinde Bethesda Game Studios'un 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren Starfield'ın ilk fragmanını gösterdi. Fragmanla birlikte bir soru daha cevabını buldu çünkü Starfield sadece Xbox ve PC'ye özel olarak çıkacaktı.

Bethesda'nın pazarlama ve iletişimden sorumlu başkan yardımcısı Pete Hines, GameSpot'a verdiği röportajda bu konuya da değindi.

"Mutsuzsanız veya kızmışsanız veya her neyse işte, bunu tamamen anlıyorum. Bunlar gerçek duygular ve üzüntüler. Bununla nasıl başa çıkmalısınız? İnanın zerre fikrim yok. "Bunu daha iyi yapmanın ve daha iyi hissetmenin yolu şu" desem yalan olur.

PlayStation 5 hayranlarının korkularını ve endişelerini nasıl hafifleteceğimi bilmiyorum, tek söyleyebileceğimiz şey şu: Ben de bir PlayStation 5 oyuncusuyum, ben de o konsolda oyunlar oynadım ve oynamaya devam edeceğim de oyunlar var. Ama eğer Starfield oynamak istiyorsanız, o oyun sadece PC ve Xbox'ta olacak. Üzgünüm. Tek söyleyebileceğim şey, gerçekten özür dilerim."

Starfield, Skyrim'den tam 11 yıl sonra 11 Kasım 2022'de PC ve Xbox Series için çıkacak ve ilk günden Game Pass'te olacak.

Üst Alt