Son Konu

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah müzik sektörü battı diye çiftçiliğe başladı!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
EtuPF_1613555620_2084.jpeg

Ünlü müzisyen Coşkun Sabah, Youtube kanalında yayınlanan 'Magazin Noteri' programına katıldı.

Gazeteci Ali Eyüboğlu ve Seher Kılıç'ın sunuculuğunu üstlendiği 'Magazin Noteri' programına sanatçı Coşkun Sabah konuk oldu. Yumurta çiftliği kurduğunu söyleyen Sabah, "Müziği bırakmıyorum, yalnızca âlâ bir gelir getireceğini düşünerek bu işi yan bir iş olarak mevzuyu âlâ bilen yakın bir arkadaşımla hayata geçirdik” dedi.

Çiftçilik evrakına sahip olan Coşkun Sabah, "Müzik dalı her kriz ortamında. En büyük darbeyi alan dal haline geldi. Zelzele olur, acı yaşarız, afet olur müzik susar. Doğal bir şey elbette, yapılacak bir şey yok. Bu nedenle ben de uygun bir gelir kaynağı olacağını düşünerek arkadaşım Özkan Bey'in teklifiyle bu işe adım attım" formunda açıklamada bulundu.

''TAVUKLARI SİGORTALATTIK''

Sabah, "Günde 15 bin yumurta üretimi yapacak olan boş bir tesisi kiraladık ve yakında işler hale getiriyoruz. Yarka cinsi 15 bin tavuk birkaç gün içinde Eskişehir’deki çiftliğimize geliyor. Tavuklar riskli hayvanlar, sigortaladık” dedi.

Üst Alt