Son Konu

RNG Takımı Üst Koridoru Xiaohu : ''Neden Tüm Takımların ve Oyuncuların Beni Hedef Aldığını Anlayamıyorum''

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8c89874a254c0b3efae4642d82100de8fd63f6e5.jpg

MSI Kapışma kademesinde çaba eden RNG kadrosunun nişancısı Gala ve üst koridor oyuncusu Xiaohu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

+ MSI öncesi birçok insan karma ve jinxin MSI'i domine edeceğini söylüyorlardı. Lakin bu seçimleri çok fazla göremedik, sence neden?
- Her ekibin şampiyon seçim draftına bakıyor. Jinx seçtiğin vakit önemli bir korunmaya muhtaçlığı oluyor. Şayet yeteri kadar müdafaa olmazsa çok rahat öldürülebiliyor.

+ MSI'da en çok hangi üst koridor oyuncusuna karşı eza yaşadın.
- Hmmmmmm. Üst koridor olarak düşünecek olursak şayet MSI'da çabucak hemen tüm üst koridorlar eşit düzeyde fakat genel olarak düşünürsek Showmaker çok formunda.

+ İzlanda'da olduğunuz müddet esnasında komik bir olay yaşadınız mı?
- Ortada şafak vaktini izlemeye gidiyoruz ve çok güzelimize gidiyor. Onun dışında çok hoş bir restoranda yemek yedik ve Beef Burger'leri olağanüstüydü.

+ Bir maçta rakip ekip başınızı karıştırmak ismine çok fazla konum değişikliği yaptı, bunu neden yaptılar?
- Açık konuşmak gerekirse neden tüm ekiplerin ve oyuncuların beni maksat aldığını anlayamıyorum.

+ Birçok kişi en son oyununuzda rakibinizin daha yeterli bir kompozisyonu olduğunu söylüyor. Bu kompozisyonda ki yanılgınız nedir?
- Bu benim için biraz güç bir soru, şayet iki tarafın da kompozisyonunu kıymetlendirecek olursak, MAD Lions orta oyunda çok güçlüydü lakin geç oyunda biz de Gnar ve TF vardı, bu şampiyonlar baskı kurmak noktasında çok tesirli olabiliyor. Oyun planımızı tesirli kurabildiğimiz için memnunum.

Üst Alt