Ally Carter - Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım Kitap özeti

LV
0

Awards
1
'Bir deha olabilirdim, fakat gerçekleri gören Josh´tı Bir süre, başka bir hayata ihtiyaç duymuştum; geçici bir süreliğine bayağı bir hayata Esas sorun, benim için önemli olan birinin incinmiş gözlerine bakmak ve ona, onu hiçbir vakit özgürce sevemeyeceğimi söylemekti Çünkü söyleseydim onu öldürmek zorunda kalırdım' Adi bir yatılı kız okulu görünümünde olan, ama gerçekte dövüş sanatlarını, parola çözmeyi öğreten bir casus okulunun en iyi öğrencilerinden biri kasabadan 'adi' birine aşık olur Bu durumda ne yapılması gerektiğini okulda öğretmiyorlardı Narnia Günlükleri´nin yapımcısı Walden Media tarafından film hakları alınan bu romanın 2 devam kitabı da yolda

Kaynak: Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

Yazar: iltasyazilim
Makale Başlığı: Ally Carter - Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım Kitap özeti
Kaynak URL'si: Bilgilihocam Güncelden Bilimsele-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.