Son Konu

Ceyda Ateş’in minik kızı Talia masmavi gözleriyle ilgi odağı oldu! Sosyal medyadan yorum yağdı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ceyda_atesin_minik_kizi_talia_masmavi_gozleriyle_ilgi_odagi_oldu_sosyal_medyadan_yorum_yagdi_1617172037_4278.jpg

Birinci kere annelik hissini tadan oyuncu Ceyda Ateş, kızı Talia'nın fotoğrafını paylaştı. Masmavi gözlerini annesinden alan Talia'nın babası Buğra Toplusoy'a olan benzerliği ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Buğra Toplusoy, yıllar evvel Ceyda Ateş'le aşkına karşı çıkan ailesine kızıp Türkiye'yi terk etti. Florida'da hoş oyuncuyla yeni bir hayat kuran Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy, 2018'de evlendi; kısa mühlet evvel de baba oldu.  

Dört ay evvel birinci defa annelik hissini tadan oyuncu Ceyda Ateş, kızı Talia'nın fotoğrafını paylaştı. Ceyda Ateş'in "Hep baba diyorlar Buğra Toplusoy. Latife şaka kızmadım. Sıhhatimiz yerinde olsun kâfi." notunu düştüğü gönderiye beğeni yağdı. İşte kızı Talia'yı kucağına alan taze anne Ceyda Ateş'in çok konuşulan son paylaşımı…

KIZININ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ!

Ceyda Ateş'ten yeni haberler var. Ünlü oyuncu kızı Talia'nın fotoğrafını birinci defa paylaştı. Buğra Toplusoy ile 2018 yılında dünyaevine giren Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda kızı Talia'yı kucağına almıştı.  31 yaşındaki Ceyda Ateş bu sefer kızı Talia'nın fotoğrafını toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Annelik hissini birinci kere tadan ünlü oyuncunun 3 aylık olan kızı Talia'nın yüzünü gösterdiği "Gökyüzü gözlüm. Yeterli ki geldin bizim hayatımıza. Babasının minik kuşu Talia." notunu düştüğü gönderisine beğeni yağdı.

SON PAYLAŞIMI REKOR BEĞENİ ALMIŞTI!

Çiçeği burnunda anne Ceyda Ateş, karnı burnunda verdiği son pozla toplumsal medyayı sallamıştı. Ceyda Ateş, Buğra Toplusoy ile 2018 yılında Amerika Miami'de evlenmişti. Hoş oyuncu Ceyda Ateş, anne oldu. Toplumsal medyayı etkin kullanan hoş oyuncu yaptığı paylaşımlarla tüm dikkatleri üzerine çekti. Hamileliğinin 9'uncu ayına kadar paylaşımlar yapan hoş oyuncu, toplumsal medyanın da gündeminden düşmedi. Birinci sefer annelik hissini tadan oyuncu Ceyda Ateş, kızı Talia'nın elini öperken çekilen karesini paylaştı. Ateş'in 'Bal böceği Talia Hanım. Kalbinden sevgi ve merhamet hiç eksik olmasın minik tırtılım' notunu düştüğü gönderiye beğeni yağdı. İşte kızı Talia'yı kucağına alan taze anne Ceyda Ateş'in çok konuşulan son paylaşımı…

CEYDA ATEŞ'İN ANNELİK HEYECANI

İş adamı Buğra Toplusoy ile 2 yıl evvel ABD'de nikah masasına oturan Ceyda Ateş, annelik heyecanı yaşıyor. Bir kız bebek bekleyen Ateş, hamilelik sürecinde sık paylaşım yapmamasına karşın hoş haberi sevenlerine duyurmayı tercih etti.

"ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAMADIM"

Instagram hesabından doğuma saatler kala paylaşım yapan hoş oyuncu, karnı burnunda pozlarını paylaşıp altına, "9. ayı doldurduk. Vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. Yarın doğum var. Çok heyecanlıyım ve beni neler bekliyor merak ediyorum. Sıhhatle gelsin. Sizler neler hissetiniz doğumda? Dayanaklarınız ve hoş iletileriniz için çok teşekkür ederim" yazdı.

"SADECE 1 KİLO ALDIM"

İş insanı Buğra Toplusoy ile evli olan Ceyda Ateş, 31 yaşında anne olmaya hazırlanıyor. Ateş hamileliği sürecinde sağlıklı beslendiğinden ötürü 1 kilo aldığını söyledi. Tertipli spor yapan Ateş, 5 aylık olmasına karşın karnının belirli olmadığını belirtti. 

Üst Alt