Son Konu

Rust filminin çekimlerinde felaketler bitmiyor! Zehirli örümcek skandalı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
rust_filminin_cekimlerinde_felaketler_bitmiyor_zehirli_orumcek_skandali_1636444892_826.jpg

Amerikalı aktör Alec Baldwin'in Rust isimli sinemanın çekimleri sırasında kazayla imaj direktörü Halyna Hutchins'i öldürmesi tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Sinema setinde felaketlerin gerisi kesilmiyor. Set çalışanı Jason Miller'ı kolundan zehirli örümcek ısırdı.

Ünlü aktör Alec Baldwin, 21 Ekim'de Rust sinemasının çekimleri sırasında görüntü direktörü Halyna Hutchins'i kaza sonucu öldürmüştü. Baldwin'in silahından çıkan kurşun sebebiyle yaşanan kaza sonrasında yer yerinden oynadı.

Toplumsal medyada günlerce konuşulan olayın akabinde Rust sinemasının setinden bir facia haberi daha geldi. Sette üretim vazifelisi olarak çalışan Jason Miller, zehirli bir örümcek tarafından ısırıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan Miller'ın kolunu kaybetme riski olduğu öğrenildi. 

TRUMP HUSUSA DAHİL OLDU! "O HASTA BİR ADAM"

Dünyaca ünlü aktör Alec Baldwin'in Rust sinemasının çekimleri sırasında yaşadığı akıl almaz kaza, gündeme bomba üzere düştü. İmaj direktörü Halyna Hutchins, Baldwin'in sinema için kullandığı silahtan çıkan kurşun sonucu hayatını yitirmişti. Bunun üzerine tüm gözler setin silah sorumlusuna hakikat çevrilmişti.

Setin silah sorumlusu Gutierrez-Reed avukatı aracılığıyla, kazanın olduğu gün silahı denetim ettiğini söyleyerek "Asıl soru bu mermiyi oraya kim, neden koydu olmalı?" biçiminde kuşkulu bir soru yöneltmişti. 

Bir radyo programına katılan Eski ABD Lideri Donald Trump, yaşanan kazayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Trump, Alec Baldwini amaç alarak "O hasta bir adam. Onunla ilgili bir sorun var. Onu yıllarca izledim. Muhabirlerle yumruk yumruğa hengame ediyor, O bir guguk kuşu. O bir mecnun. Demek istediğim, onu yıllardır görüyorum. Beni taklit etmenin berbat bir iş olduğunu düşündüm. Ve çoklukla, bu türlü biri olduğunda, bilirsin, bence onunla bir ilgisi vardı." tabirlerini kullandı.

Baldwin daha evvel katıldığı bir Talk Show'da Trump'ın taklidini yapmasıyla çok konuşulmuştu.

Üst Alt