Son Konu

Tom Holland, Spider-Man: No Way Home'un Senaryosuna Da Karışmış

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60b95e5358490_71761.jpg

Marvel Sinematik Evreni üçüncü Spider-Man filminin hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu zamana kadarki en geniş kadrolu süper kahraman filmlerinden birisi olmasını beklediğimiz No Way Home'da çok sayıda Spidey kötüsünün yanı sıra Doctor Strange'i de izleyeceğiz. Ayrıca farklı Spider-Manlerin bir araya gelmesiyle bir Spider-Verse oluşturacak olan filmin senaryosu epey merak uyandırıcı. Hikayeyle ilgili son gelen haber ise filmin yıldızı Tom Holland'dan.

Yeni Spider-Man filmi için çok sayıda fikir öne sürdüğünü belirten Holland bunların çoğunda beklediği karşılığı bulamamış. "Çok fazla sahne yazdım ve kafamda yazmakla ilgili bazı parçalar oluşuyordu. Bunları Marvel'a yolladım ve çoğu için 'Dostum hayır, bu korkunç bir fikir.' geri dönüşünü aldım. Ancak bazıları filmde yer aldı. Yani bu filme gerçekten dahil oldum sadece aktör olarak değil, bir parçası oldum." diyen Holland en büyük hayal kırıklığını ise esprili bir dille anlatmış. "Bence filmde tutkulu bir cinsel sahne olmalıydı ancak onlar bunu istemedi." diyerek MCU'nun yaş sınırını bir an için unutan Tom Holland'a hemen bir hatırlatma yapılmıştır.
  • Spider-Man: No Way Home'da Göreceğimiz Yeni Kostüm Belli Oldu
Geçtiğimiz günlerde yirmi beşinci yaş gününü kutlayan Tom Holland artık doğum günü hediyesi olarak filmin ilk fragmanını bekliyor. Çok sayıda hayran 1 Haziran günü fragmanın geleceğini düşünüyordu ancak Marvel Stüdyoları ısrarla fragmanı yayınlamıyor. 17 Aralık günü vizyona girecek olan Spider-Man: No Way Home filminde bakalım Holland'ın yazdığı hangi sahneleri göreceğiz?

Üst Alt